Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha 2 ember nem keresi egymást...

Ha 2 ember nem keresi egymást jó hosszú ideje, akkor megszűnt közöttük a baráti kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha hetek,hónapok telnek el.
2018. dec. 19. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig én kerestem,és ő mindig cserben hagyott. Nem mondom,hogy nem érdekel,de nem keresem többé..
2018. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ez nem mindig van így, hogyha nem keresik egymást egy ideig, akkor már nem is érdeklik egymást. Néha olyan is lehet, hogy jobban elfoglaltak, vagy éppen nincs annyira téma.
2018. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elfoglalt orvoshoz jár stb lehet hogy beteg éppen.Én egy hónapig nem találkoztam a barátnőmmel és utána találkoztunk.
2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, lehet csak gond van az életében, vagy elfoglalt. Szerintem meg kellene ezt beszélned vele, ha téged érdekel az illető.
2018. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is.. nekem van egy olyan baratnom akit mar lassan 10 eve ismerek, van mikor honapokig nem talalkozunk, mert neki is megvan a sajat elete, meg nekem is, de ha talalkozunk mindent megbeszelunk, es tudom hogy ra barmikor szamithatok.
2018. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!