Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hogyan érhetném el,...

Mégis hogyan érhetném el, hogy vonzó legyek a lányok szemében, ha egy ördögi körben vagyok mióta a külsőm miatt szorongok?

Figyelt kérdés
Még 9-dikben kezdődött, ott kezdtem ráébredni mennyire ronda, taszító nagy orrú lény vagyok a lányok szemében. Azóta csak egyre több jelet kaptam, hogy ronda vagyok és egyre félénkebb, antiszociálisab, visszahúzódóbb, csendesebb gyerek lettem. Volt, hogy előttem ömlengtek lányok egy fiúról, hogy hú, de helyes, engem meg észre sem vesznek. EGyszer volt, hogy egy szép lány hátra fordult és rám mosolygott, de ezt leszámítva mindig azt kapom, hogy fúj, de ronda vagyok, ilyen arcszerkezettel sosem lesz barátnőm. Pont lányok mondják többnyire, akiknek inkább önbizalmat kéne adniuk nekem és nem elvenni még jobban, mégis ezt teszik, bár lehet ők ezt élvezik, de nekem ebből semmi jó nincs, már nem tudok boldog sem lenni, folyton csak egymás faló szerelmes párokat látok, én is vágyom egy lányra, akivel felzabáljuk egymást, mégsem jön össze mert olyan ronda vagyok, hogy se hitem már, se erőm kezdeményeezni. Akárhányszor megtettem esetek nagy részében csúfolódás és kinvetés meg kiégtem rajtad dumák lettek.

2014. febr. 28. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább egy mosolyt kaptál. Én annyira ocsmány vagyok, hogy még egy mosolyt sem kaptam soha lányoktól. Egész egyszerűen undorodnak a külsőmtől.
2014. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha küldenél nekem egy privátot és megpróbálnék neked segíteni? :)
2014. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"folyton csak egymás faló szerelmes párokat látok"

Legyél kocka. Többet ilyeneket biztos nem fogsz látni.

2014. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ostoba r****ok mind. Az ilyeneket kutyába se kell venni! Főleg, hogy az ilyen férgek miatt lesz öngyilkos világszerte több száz tinédzser! Az önbizalmaddal meg ne legyen bajod. A rondaság fiatalon átmeneti. Csak nézz meg képeket mai 'szívtipró' színészekről, hogy milyenek voltak gyerekkorukban. Ha meg továbbra is bántalmaznak, fordulj az osztályfőnökötökhöz, az igazgatóhoz, vagy egyszerűen jelentsd fel őket. Amit csinálnak, már-már törvénybe ütköző.
2014. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sz*rd le a véleményüket! Találni fogsz olyan lányt akinek te vagy a tökéletes.
2014. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
3%
Te nyálas nyafogós nyámnyila kis p*cs. Most férfi vagy vagy mi? Fejezd be az önsajnálatot és kezdj valamit magaddal. Szerinted ha a neten írod a f*zságaidat attól lesz nőd?
2014. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Show, te aztán tényleg tudod, hogy hogy kell az emberek önbizalmát táplálni. Szerintem NE menj el pszichológusnak.
2014. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, én is szívesen megpróbálok segíteni. Nekem is volt egy-két gondom de mára sikerült a nagy részüket önerőmből leküzdeni. Nem bántalak, ha küldesz képet. : )

2014. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért én nem fűznék a segítséghez nagy reményeket. Vannak olyan ocsmány férfiak is, mint pl. én, akiknek semmivel sem lehet segíteni a külsejükön.
2014. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!