Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még 43 évesen 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még 43 évesen 2 picivel társat keresni? Mennyire rugalmasak a korom beli férfiak? Nagyon hiányzik a társ az életemből. Aki tud még igazán szeretni.

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 13:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
Anyum 3 gyerek mellett is talát párt. Volt egy eljegyzése, de szétmentek, a mostani barátjával 6 éve vannak együtt. Szerintem nem szabad feladnod. Amúgy a mostani pasas velünk is nagyon rendes, bár mi már nem vagyunk kicsik.
2019. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
26%
#3, #4 mindent megírt. Csak annyit fűznék hozzá, hogy a #3-as által felsorolt "választékot" fiatal szingli koromban volt lehetőségem megismerni.
2019. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
80%

Nem érdemes azon kattogni, hogy 43 éves vagy. Társat akárhány évesen érdemes keresni, ha ez a vágyad.


Egy bizonyos kor után egy épeszű férfi nem várhatja el, hogy gyermektelen nővel találkozzon, vagy erre legalábbis igen kicsi az esély. SŐt! Neked is kb. nulla esélyed van rá, hogy korban hozzád illő gyermektelen férfival találkozz, mondanám, hogy ha mégis, akkor ott baj van, de nyilván minden eset más és más, szóval mindenre van példa, de a legvalószínűbb mégis az, amit írtam.


A korodbeli férfiak között nagyon sok az elvált. Többnyire van gyerekük, akikre gyerektartást fizetnek. Emellé vállalni a te gyerekeid közös felnevelését is, elég nagy anyagi teher lehet, amit nem fog akarni bárki vállalni,ezért van abban igazság, hogy lesznek, akik csak futó kapcsolatra akarnak majd.


Viszont az elvált, gyermekes férfiak között is nagyon sokan vannak, akik ismét komoly kapcsolatra vágynak, és nyilván felmérik, amit írtam, hogy gyermektelen nőre nemigen van esélyük.

2019. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jobb olyat keresni,aki először nem akar összeköltözni.

Sőt,lehet szerencsésebb lenne először egy különélős kapcsolat.

Ha telik az idő,majd elválik,hogy tudtok-e együtt élni esetleg,de ha nem,az sem feltétlen baj.


Később,ha nagyobbak a gyerekek,és már nem igényelnek annyi figyelmet,akkor lehet szintet lépni.


Nem tudom mi a pici,2-3 éves gyerekek,vagy 10-12 éves?

Mert nem mindegy.

2019. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Apám 44 évesen talalta meg azt a nőt akit 48 évesen elvett . Most 53 évesek állandóan kirándulnak, nyaralnak , programokat csinálnak. Tényleg példaértékű a kapcsolatunk. Szóval érdemes:)
2019. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
21%

42/F.


Nagyon komolyat kell domborítania egy nőnek a fenti konfigurációban, hogy érdekelni kezdjen. Az a nő, aki két gyerekkel egyedül van, általában életképtelen. Felcsináltatta magát valami majommal, végigdrámázta a fiatal éveit, intrikált, játszmázott, önzősködött, aztán most vergődik, hogy valaki mentse meg a saját hülyeségétől.


Nem feltétlenül, persze: lehet, hogy özvegy, lehet, hogy egészen más történt. De az esetek 99%-ában ez a helyzet. Aki a harmincas évei végéig sem volt képes egy családot egyben tartani, amit megcsinálni azért sikerült, azzal jó eséllyel komoly baj van. Az sem sokat segít, ha belátja, és összekapja magát, mert akkor meg egy alázatoskodó, meghunyászkodó konyhaszolga lesz, akire fáj ránézni is egy idő után.


Ezek az akadályok, és arról kell meggyőznöd a férfiakat, hogy ezek a félelmek nem igazak.

2019. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%
A környezetemben sok 35-45 körüli 1-2 gyerekes elvált nő van. A tipikus az, hogy először 5-10 évvel idősebb sikeres, jóképű pasasokat próbálnak megfogni, utána korukbeli szolidabb pasasokat (aki nem keres már jóval többet, külsőre meg gyengébb náluk). Mikor látják, hogy még utóbbiaknak sem fülik a foguk a pótapukasághoz, közös kasszához, akkor meg elkezdenek szórakozni fiatal jóképű srácokkal. Ezekbe a "kapcsolatokba" semmi energiát nem kell tenniük, helyette szakmai karrierjükre koncentrálnak.
2019. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
3-al többé kevésbé egyet értek.... Tudnék mesélni egy ket esetet neked ismerkedés címszó alatt..
2019. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy nőnek a legkisebb problémája is van itt a gyíkon,

rögtön azt tanácsolja a sok férfigyűlölő nő, hogy válj, menekülj stb...

Azután megy az idő és kiderül, hogy férfiak nélkül mégsem annyira happy az életük...

2019. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
46%

18-as mesélj! Kíváncsi vagyok! Biztosan téged 43 évesen 2 gyerekkel a társkeresőn csupa MENSA tag talált meg, mind vérbeli úriember volt és őszinte tiszta kapcsolatot keresett. És persze szó nélkül fogadta volna el a 2 gyereked. A háttere rendezett volt, intelligens kulturált. Na mesélj, mert tényleg kíváncsi lettem.

3-as voltam.

2019. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!