Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még 43 évesen 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még 43 évesen 2 picivel társat keresni? Mennyire rugalmasak a korom beli férfiak? Nagyon hiányzik a társ az életemből. Aki tud még igazán szeretni.

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 13:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
attól függ! ha 2 kutyus/cica, akkor igen :) Mert az nem derült ki.
2019. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem lehet találni olyan -lúzer- pasast, aki képes felnevelni egy idegen pasas gyerekeit csak azért, hogy néha puncit kapjon.


Normális pasas viszont nem kíváncsi arra, hogy egy nő szerelmet hazudjon neki csak azért, hogy befogadja gyerekestől, akiktől persze majd megkapja rendszeresen, hogy "ne szólj ránk, mert nem vagy az apánk".

2019. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

3#-as valaszadot jol.lepontoztak, de neki van igaza. En vegigjartam ezt az utat igaz 1 pici gyerekkel. Talaltam tarsat, de egyre tobbszor gondolok arra, maradtam volna inkabb egyedul!

Ami kimaradt a 3-as felsorolasabol az meg ez a tipus(ok):

- elvalt/ozvegy (inkabb elvalt) szinten gyerekekkel, akik a nyakan ragadtak. Eloadja mennyire csaladcentrikus es o barhogyan elfogad, ha te is ot. Aztan osszekoltoztok es kiderul csak a gyerekeit vagy a haztartasat vagy mindkettot akarta a nyakadba sozni (es hirtelen nemcsak ket picivel, hanem még egy-ketto-hatom nagyobbal is ott talald magad es feltunik az idegesito ex es a mostohagyerekeid javareszt utalnak).

- elvalt, de hetvegi apuka - hetvegente megorulsz a gyereketeol/gyerekeitol, mert kiderul mas ertekrend szerint nevelik oket vagy nem nevelik a ferfi es az exe. Es barmit tennel te leszel a hibas. Rosszabb esetbe a te gyerekeid lesznek folyamatosan a hetvegi fekete baanyok.


En kifogtam fiatalabbat (csak dugni akart), idosebbet (csak dugni akart), hazast (igazi ferget, hitegetot), elvaltat es mellette lettem takaritono es szakacsno es halalra dolgozom magam a munkahelyen es otthon is...pedig azt hittem milyen jo lesz a nekem is van neki is van gyereke es akkor majd kzos a hazimunka is hat pont hogy nem. Jobb ha egyedul marafsz es akkor romantikazol amikor a te ket picid az edesapjuknal van. Valassz gazdag teged sokat utaztato, eteto, ekszerezo kedves pasit es sose legy szerelmes ujra :-(.

2019. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

Hát ilyen bőszme pasik jobb is hogy így gondolják...!

Itt felesleges ilyet kérdezni.

Nem egy hozzád hasonló nőt ismeretek aki normális párt talált.

2019. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nos egy picit bővebben hogy értsétek mi a helyzet. 20 éves kapcsolat van mögöttem ami kudarcba fulladt mert megcsalt meg ivott is már. Ott hagytam. Végre!! Majd 6 éves kapcsolat követte amiből lett a 2 pici. Másfél és 3 évesek. Apukájuk 2 éve kiment külföldre hogy házat veszünk,azota se hire se hanva. Eltünt....már lemondtam rola mert belefáradtam abba h mindig hazavárom. Nem is keres bennünket. Röviden ennyi..
2019. jan. 18. 02:30
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyott terhesen egy szó nélkül? Nem semmi... Ezekszerint a gyereket még nem is látta..
2019. jan. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért vagyok ilyen szerencsétlen. Pedig igyekszem mindent megadni a másiknak és nagyon tudok szeretni..ugylátszik ez a sorsom. Az álando szenvedés. De már nagyon unom. Elfáradtam. Sokszor érzem h nem birom már egyedül....
2019. jan. 18. 09:47
 28/30 anonim ***** válasza:
28%
Az, amit a két korábbi kapcsolatodról leírtál, sokat elárul rólad. Sajnos túlságosan naiv, könnyen behálózható ember vagy, akit gátlástalanul kihasználnak. Mielőtt társkeresésbe kezdenél, meg kell keményítened magad, mert most már nem csak rólad van szó, felelős vagy a gyerekeidért. Egy újabb rossz választás az ő életüket is tönkreteheti.
2019. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 szántóvető ***** válasza:
73%
a kérdező 20 évig tartott ki a párja mellett.28-as te hány évnél tartasz?
2019. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#28-as vagyok. Nem tudom, ennek mi köze a kérdéshez, de 43. És nem megbántani akartam a kérdezőt, az itteni kommentelőkkel ellentétben nem szokásom másokat sértegetni. Sajnálom őt, és együttérzek vele, mert csúnyán cserben hagyták.
2019. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!