Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi sajnálatból keres?

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerjük egymást, valamivel kevesebb, mint fél éve, de elég gyorsan lettünk barátilag jóban.

Mivel én nagyon zárkózott vagyok, nem nagyon nyitok mások felé, meg úgy az emberek sem felém, nem igazán tudok eligazodni a reakciókon, viselkedésükön.

Néha van, hogy megölel, de ennyi. Lehet, ezt is csak azért, ne legyek szomorú.

Ill megbeszéltük, találkozunk hétfőn. Mondtam, ha csak azért barátkozik velem, mert sajnál, és csak emiatt jönne hétfőn, ne tegye, mire azt válaszolta, hogy eszembe sem jut, hogy esetleg ő is szívesen lát?


Lehetséges, hogy csak azért van velem jóban, mert sajnál, hogy nincsenek barátaim?


2019. jan. 17. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy sajnál, akar valamit.
2019. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Sajnalatbol senki nem talalkozik senkivel azt elhiheted.
2019. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

“Mondtam, ha csak azért barátkozik velem, mert sajnál, és csak emiatt jönne hétfőn, ne tegye”


Jaj, ilyeneket ne mondj már..olyannak tűnsz, mint egy szuicid hajlamú depressziós. Nekem ilyen mondat után tuti nem lenne kedvem találkozni.

2019. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Es mi van ha tenyleg kedvel, erre nem gondoltal?

Az altalam ismert ferfiak egyike se toltene idot olyannal akivel nem akar egyuttlenni csak sajnalatbol.

2019. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Vagy ki akarja használni, hogy sebezhető állapotban vagy és könnyebb közelebb kerülni. Ha érted. Azért jobb ezzel is számolni.
2019. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Utolso, en is gondoltam erre, de eleg pszichopatanak kell ahhoz lenni, hogy valaki fel evet szanjon erre ezert vetettem el ezt a lehetoseget.
2019. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt. Bejösz neki! Egy kicsit lehetnél lazább...
2019. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki-a szándékait nem ismerem, mert hajthat szexre is. Találkozol vele, beszélgettek, kiderül.
2019. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!