Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a fiúnak aki tetszik még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mármint se kapcsolata, se szexuális élménye, se semmi, tehát tulajdonképpen még nem ért hozzá egy nő sem.

2019. jan. 17. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

engem is zavarna, sok igazság van abban, amit az 5-ös írt

nemtom minek kell lepontozni

ha nem lett volna már kapcsolatom, akkor én is azt mondanám, hogy nem zavarna, de egyszerűen annyit változtam ezalatt és tanultam meg mások lelkéről dolgokat, hogy ezek után én is ilyen emberrel szeretnék lenni a továbbiakban

akkor nem érdekelne, hogy tapasztalatlan valaki, ha szerelmes lennék belé

nem tudom mit kell ezen hőbörögni, láthatóan sok embert nem zavar, és akkor mi van, ha van akit igen?

2019. jan. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22:15- tel egyetértek
2019. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenki kezdő egyszer. A szex tanulható. Akinek esze, és tanulási kedve van pár óra latt elolvashat mindent ami fontos. Innen már csak élete végéig fejlődnie kell. Tehát mielőtt hozzáfognál csajozni, olvass.

F/60

2019. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Totál nem a szex a lényeg benne, hanem minden más, amit nem tapasztalt...
2019. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pozitívum.
2019. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!