Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Ti mit értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Ti mit értetek el eddig a kapitalista világban önerőből, mennyi vagyonotok van?

Figyelt kérdés

Az nem számít saját vagyonnak amit a papabank biztosított, illetve amit a pasid.


Önerőből mit értetek eddig el?


2019. jan. 17. 22:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%

29 évesen két lakásom van, az egyik állandó albérlővel, míg a másikban jelenleg a párommal lakom. Önerőből értem el. Bár igaz, hogy testvér híján, még örökölni fogom a hajdani családi fészket is. De téged csak flegmán az önerő érdekelt.

Angoltanár vagyok.

2019. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Van egy albérletem, ahol egyedül lakom, vettem egy kicsi kocsit, nem egy nagy durranás, de rendben van. Van kis megtakarításom, ami növöget. Tartozásom, hitelem nincs. Jó munkahelyem van előrelépési lehetőséggel, szorgalmas vagyok, úgyhogy innentől remélem, hogy felfelé ível ez még :)
2019. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Már nem vagyok huszonéves, de 23 éves koromra diplomát szereztem, kimentem külföldre, 3 országban éltem, dolgoztam, 29 éves koromra lett saját házam, autóm, jó munkám, 3 nyelven beszélek.
2019. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Van egy 10 éves cherokee jeeppem, 5 millió a számlámon. Pár év és veszek lakást. Igaz valamennyi hitel kell rá, náluk amúgy is drága mimden. De lazán kifizetem.

8 éve élek albérletben. (van már ez mellett gyerekem is).

Senki nem támogatott anyagilag.

N26

2019. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Nehéz megmondani, mert 20-as évem elejétől vagyok párkapcsolatban, és az elején biztos volt külön kasszánk kolis éveink alatt, de akkor is mindig összefolytak a pénzügyek volt, hogy én fizettem ki neki valamit és volt, hogy ő nekem, mikor hogy jöttünk ki.

Én úgy gondolom, hogy nagy segítség a párom, nemcsak anyagi de minden értelemben, és mikor kiröppentem a fészekből ő velem volt. Így úgy kezelem, hogy minden, amit fel tud(nék)ok mutatni az közös érdem.


Úgyhogy esetemben már rég nem nézem, hogy ki mit mennyit tett bele. Nem tudom hol tartanék most a párom nélkül. Egyezzünk ki abba, hogy egy diplomát önerőből szereztem.

Minden más valamilyen úton módon a párom támogatása is kellett.

2019. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Azért ne felejtsük el, hogy egy zsákfaluban 20 km-re egy kisvarostol már 2 millióért kulcsra kész házat lehet venni, szóval akár össze is jöhet a két ház vásárlása.
2019. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom angoltanárként zsákfaluban korrepetál és él. 🤣🤣🤣
2019. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%

25 évesen fizetek egy olcsóbb albit , a bérletemet tömegközlekedésre, a kaját és az egyéb dolgaimat.


Ja, és nem pénzel semelyik szülőm és nem is jöttem volna össze soha senkivel, azért, hogy eltartson.

2019. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
Én pl. egy 3000 fős faluban élek, és nyelvet tanítok skype-on keresztül, mellette fordítok, szintén online.
2019. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
40%

Azért valljuk be, egy 2 millás ház inkább hajaz egy halom bontott téglára és nyúzott kábelre, mint egy takaros kis otthonra vagy albérletként kelendő ingatlanra.

32/f

2019. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!