Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl azon, hogy exemet akit mai napig "tökéletesnek" látok még azok után is, hogy megcsalt, mással van most, nálam "jobb" férfival?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal ha látom őket együtt a városban, szorongás, félelem, pánik, szégyen érzések lesznek úrrá rajtam.

Talán a megcsalassal is összefügg és azzal hogy tudom, a pasija gazdagabb,menőbb, befolyásosabb ember mint én. Exemmel csúnyán váltunk el.



2019. jan. 18. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Köpj egyet, aztán idővel elmúlik.

32/f

2019. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szíved fel magad és ez ösztönözzön arra, hogy fejlődj.
2019. jan. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csinálom : csak a rossz dolgokra gondolok,plusz gondolatok : nem fog sokáig tartani,mert ugyanúgy szembeötlik az igazi énje egy idő után,én csak nyertem : látótávolságban vihognak,jól érzik magukat ? Ja,majd rájön mindegyik,eleinte szép és jó minden.Mellettem elmennek ? Csak sajnálni tudom őket,én biztos vagyok abban,hogy csak jobb jöhet,persze semmi köszönés,emelt fejjel.Több pénzt invesztál a kapcsolatba,csak azért hogy megtartsa,mint én ? Hál istennek hogy talált egy balekot,problem solved. N
2019. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha az a tökéletes hogy más farka van a szájában miközben még elvileg veled van akkor azon tedd túl magad hogy te nem vagy normális.
2019. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz te is egynőt.Vagy költözz el onnan.Valamit változtass.
2019. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!

Szakítottunk már amit írtam a kérdés az már több mint fél éve bennem van, ezért tettem fel hátha kapok valami elfogadható választ.

2019. jan. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!