Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Főleg férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Főleg férfiak válaszát várom, kíváncsi vagyok a dolog hátterére. Többi lent

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy buliban megismerkedtem egy 4 évvel fiatalabb sráccal, elkezdtünk beszélgetni a társasággal, iszogattunk, ő mellettem volt. A beszélgetések közben egymásra néztünk,mosolyogtunk..láttam,hogy őszintén tetszek neki. Elkezdte simogatni a combomat, éreztem szikrázik a levegő közöttünk (még sosem éreztem ilyet)..Pár óra múlva,aztán szex lett belőle. Pár hét után megkerestem,hogy beszéljük meg a dolgot. Azt mondta ő most ilyen szakában van az életének és megfektetett pár lányt előttem, de rájött,utánam, hogy így nem boldog,mert én egy rendes lány vagyok és kihasználta a helyzetet. Az ő szemében olyan nő vagyok akit alkohol nélkül meg se mert volna szólítani nemhogy megfektetni még, nem akar kapcsolatot és higgyem el nála jobbat érdemlek.

Létezik ilyen,hogy egy pasinak tetszik egy lány és nem jön vele össze,mert a lány jobbat érdemel? Miért csinálhatta ezt?

Azóta sem tudom ezt kiheverni



2019. jan. 18. 18:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Az egy dolog, hogy nem vagyunk monogámok, szentek és nem csak házasságban, szerelemben, párkapcsolatban dugunk, de mégis mit vársz, amikor pár óra után egy vadidegennek szétteszed a lábad egy buliban? Esküvőt? Meglepődsz, hogy pofára estél? Remélem nem vagy több 20 évesnél, akkor kb. megértem ezt az értelmi szintet.
2019. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

Azert egy gusztustalan ferfi is kellett ehhez aki az elso not megdugta aki elerheto volt.

Az miert nem gond??

2019. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%

# 14

Az is gond, de most nem a férfi írt ki kérdést, nem?

2019. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

De nem ez a lenyeg. Nem ez volt a kerdes, hogy helyes-e par ora utan szexelni.


Miert kell letamadni a kerdezot? Akkor a pasit is szidhatnatok, hogy minden ismeretlen p#nciba belemartja, es ki tudja, hogy mit kap el. Az miert nem igenytelenseg??

2019. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
9%
A fajtád miatt hívják femináci oldalnak a gyk-t. Szimplán válaszoltunk az adott kérdésre, ami a megadott tények nélkül nem nagyon megy.
2019. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, egyáltalán nem hiba, ha úgy döntesz, hogy lefeküdsz valakivel pár óra után, tudatosan vállalva a következményeket is, az teljesen oké. Ne kezdj el védekezni, nincs rá szükség. Főleg ne pár kis frusztrált kcsög miatt, akik itt írogatnak, teljesen eltérve a kérdésedtől.
2019. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
5%

"Miert kell letamadni a kerdezot?"


A férfit miért kell bántani? Hisz te írtad, hogy "gusztustalan férfi". Miért ártatlan a nő, és miért gusztustalan a férfi?

2019. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm #16!

igazából kicsit bonyolultabb a sztori ennél. Azóta sokat beszélgettünk és alapjáraton nem egy rossz ember, mivel most nyílt ki előtte a világ, azért csinálta ezt. Szimplán csak kíváncsi voltam a véleményekre,hogy miért reagálta így le a dolgot, amiről több nézőpontból kaphattam választ.

2019. jan. 18. 19:29
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 hol a francba olvastad,hogy nem védekeztem????
2019. jan. 18. 19:31
 20/27 A kérdező kommentje:
Bocsi #18-as gyorsan olvastam a választ #facepalm...igen rájöttem,hogy a GYIK regisztráció nem IQ-hoz kötött
2019. jan. 18. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!