Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet normális párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális párkapcsolat két nagyon eltérő anyagi hátterű családból jött ember között?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. A lényeg a felek hozzáállása az élethez a célok és az hogy milyen emberek. Pl. szenvedélybetegek e vagy józan gondolkodású család centrikus beállítottságúak e.


az számít milyen ember belülről mennyire szorgos kitartó milyen érzelmi intelligenciája van.

2019. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát én most egész konkrét szitukra gondolok pl:


-A jó módú minden meg kap a családjától, lakás autó stb... még a szerény anyagi helyzetű nem sok mit tud anyagilag hozzá tenni a kapcsolatukhoz, ami elég visszás lehet.


-Esetleg elhívják a módos szülők a gyerekük párját valami méregdrága luxusnyaralásra, amit ha elfogad nyilván soha nem tud anyagilag viszonozni.


-Ünnepek, nyilván akkor a párjának a családja neki is nagy értékben fognak ajándékozni, ő szegény anyagi helyzetű fél pedig nem fog tudni olyan értékben ajándékozni, ami megint csak hülyén néz ki.


Ilyen egyszerű gyakorlatias estekre gondolok én.

2019. jan. 18. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
dobrev klárinál és gyurcsány ferinél működött
2019. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Csak akkor, ha a férfi a gazdagabb.
2019. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
54%
Lehet belőle normális kapcsolat, és bármi ha szeretik egymást, és félreteszik az anyagi dolgokat. Az teljesen jelentéktelen, az igaz érzések, és szeretet mellett...
2019. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, akkor is ha a nő gazdagabb és idősebb.
2019. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg ha a férfi gazdagabb,fordítva semmiképp. Bár nemhiába mondják,hogy suba a subával,guba a gubával...
2019. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nem jo ha két ember között nagyon eltér az anyagi helyzet

Nem tudnék olynnal együtt lenni aki sokkal többet keres nalam. Nagyon zavarna a büszkeségem megalázónak tartanám pláne úgy hogy a külön kassza híve vagyok. Engem idegeistene ha a másik állandóan felvagna éreztetné hogy többet keres nalam

N24

2019. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj, az én szüleim meglehetősen gazdagok, lakások, festmények, nyaralók, amit csak el tudsz képzelni, én mégis teljesen átlagos életet élek. Különköltöztem, dolgozom, saját magamnak teremtek meg mindent, és ha megtalálom majd azt a lányt, akivel tényleg össze akarok jönni, akkor az anyagi helyzete fog a legkevésbé érdekelni, az meg, hogy a szüleim mit szólnak hozzá, azt magasról le fogom szarni. 😎
2019. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Furán fested le a "gazdagok" értékrendjét. Én tehetős családból származok, a barátom nem. Mégis, mi sosem vettünk egymásnak drága ajándékot családon belül, maximum pár ezerért, jelképesen, ellenben a barátom szegény családja ilyenkor megőrül és hitelbe veri magát. Nyaralni mindig a Balatonnál szoktunk, nálunk ez az igazi pihenés, párom rokonsága minden évben megy külföldre, szintén hitel. Mi jól megvagyunk, az én lakásomban élünk, nem téma ez köztünk. Szerencsére ő nem olyan mint a rokonsága. Nem minden pénzes ember él luxus életet. 27/N
2019. jan. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!