Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudnátok fogadni ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudnátok fogadni ennyire csúnya melleket egy párkapcsolatban? Vagy azonnali szakító ok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ismerkedtek, randizgattok, minden a legnagyobb rendben van, elkezdtek érzéseket táplálni a nő felé. De az első szeretkezéssel húzza az időt, mondjuk 1-2 hónapig, amiről azt hiszitek csak elvi kérdés nála. Valójában viszont amikor oda kerültök, kiderül hogy hasonlóan néz ki a barátnőtök ruha nélkül:


[link]


Elfogadnátok valahogy? Vagy úgy lennétek vele, hogy ez elrontja a későbbi szexuális életet is, mert vágyölő, és inkább kilépnétek a kapcsolatból?


2019. jan. 19. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, de ez nagyon lelombozó.
2019. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért halna meg a kapcsolat, mert 'csúnya' a melle, hanem mert a nő nem tudja elfogadni őket. Ezért feszeng és nem tudja magát elengedni. Így valószínűleg az élet sok területén szorongás közepette ténfereg.

Szeretem a szexet. Szeretem a jó és önfeledt szexet. Úgy viszont nem lehet, hogy a nő ebben nem partner.


Még az sem probléma egyébként, ha nem tudja elfogadni a jelenlegi helyzetét. A mell egy olyan téma, amire van megoldás. Nem lufi szilikonokkal kell feltölteni, de elfogadható összegért cserébe olyat tudnak formálni belőle, amivel elégedett lenne. Ezáltal javulna az önbizalma és boldogabb lenne.


Volt már párom, akinek pont nem voltak szép mellei. Engem nem zavart, mert az összkép tetszett. Viszont a szorongásai felőrölték a dolgot és szakítottunk. Tehát vagy legyen nyitott a megoldásra vagy pedig képes legyen elfogadni a testét.

2019. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha ő ezt elfogadja és nem zavarja, akkor engem sem zavarna. 2 hónap alatt szinte beleszeretek, nem hagynám el, mert nem a legszebbek a mellei. Viszont nem jönnék össze olyannal, aki nem mer előttem levetkőzni vagy takargatná és folyton panaszkodna a melleire. 29/f
2019. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért nem mindenkinek van huszonévesen 1-1,5 millió forint megtakarítása amit plasztikára tud költeni. Vagy támogatnátok benne anyagilag?
2019. jan. 19. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem szép, nem láttam még hasonlót. De attól még mell, mint ilyen izgató, nekem nem lenne vele bajom szex szempontból. Nekem a szilikon a kiábrándító, akár látszik, akár nem. Szilikont kapok a barkácsboltban is, ahhoz nem kell nő. Ha nem pont ez, hanem más plasztikai beavatkozás lenne, akkor adnék bele pénzt, ha már együtt élnénk legalább egy-két éve.
2019. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem még izgató is.
2019. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Viszont az 1-2 havi szex húzás, különösen elvi okokból, az én koromban már nem elfogadható, betegesnek tűnik, előrevetíti, hogy a folytatás is hasonló "szenvedélyes" lesz. Tényleg jobb lenne ha vagy elfogadnád, vagy ha annyira rossz tapasztalataid vannak, akkor az előtt a randi előtt, amin úgy néz ki szex lesz, megmutatod fényképen, akár ugyanezt a képet, aztán a párjelölted nem lepődik meg, és te is biztonságban érzed magad. 42f
2019. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Az én dokim középkategóriás és ha valami gondod van, ami miatt el lehet könyvelni egészségjavító műtétnek, akkor Áfamentes. Nekem 700 volt, és csodálatos munkát végzett.


A képen lévő csajnak csőmellei vannak(és picik), ez egy betegség, szépen helyre lehet korrigálni.


Szerintem akinek valamilyen rendellenessége van, az csináltassa meg. Elfogadni rettentő nagy meló, sokáig tönkrevágja az ember életét, fiatalkorát, amíg képes eljutni oda, hogy egy deformált testtel boldogan éljen.


Ez nem megy csettintésre, torzítja a személyiséget is.


Ha az én gyermekemmel lenne gond, és lenne megoldás rá, én kifizetném, hogy ne kelljen 20 évig szorongania miatta és terápiára járnia.


Egyébként én elvárnám, ha intimitásra kerülne a sor(felmenni készülünk valamelyikünkhöz), hogy szóljon róla az illető, hogy ez vagy az a baja. Mittudomén, férfiaknál van, hogy nem a pénisz tetején, hanem az oldalán van a hugycsőnyílás. Na ez ne akkor érjen engem, mikor lehúzom a nadrágját, mert akkor bizony vágyölő lesz.


Tudom, mert volt már szerencsém egy mikropéniszhez(állva 5 centi) és ugyan befejeztük az együttlétet, de azt a meghökkenést, amit rajtam láthatott a srác, szerintem még évekig nem fogja elfelejteni(bár egy szót sem szóltam).

2019. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

#8

+1

2019. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ronda. Nem tudnám elfogadni.
2019. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!