Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátság extrákk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátság extrákkal ilyen téren hülyeség e?

Figyelt kérdés
3 hete ismerkedek egy sráccal ő mar szinte belém szeretett azonban nálam nem volt meg még az az erzelmi szint ahhoz hogy kimondjuk hogy együtt.. Kozbe arra is rajottem hogy az időm is nagyon kötött csaladi ok.. Sport miatt is és igy tegnap megmondtam pont abba a korba vagyok hogy epitem a jövőmet es nem lenne ra elég idom.. Maradjunk barátok.. Láttam fájt neki de teljesen megertette.. Azonban tudni kell testi vonzalom megvan mert volt koztunk csok es en azt nagyon elveztem ő meg főleg holott en még csak embert kedvelem.. Es azt mondta milenne ha maradnank baratok csak neha tobb.. De mondtam ha nala megvan az érzelem minek mert azt mondja ő nem akar elvesziteni es igy jobban is csinalna es hat ha kesobb osszejonnenk még ezzel meg csititana a vágyat es neki is es nekem is jolenne szerintetek mi a helyes? 17L
2019. jan. 20. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tetszett a srác,és kifogâsként felhiztad a suli,sport,csalâd dolgot.😅

De barátság extrákkalra volna időd?😅😅Van értelme,lehet a srác is alapból semmi mást nem akart Tőled.Már ha nem valami 28 éves pasiról beszélünk,mert akkor valóban inkább tanulni kéne.

2019. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért mondta, hogy ne veszítsen el. Ha nála tényleg szerelemről van szó, te viszont teljesen az ellentétét érzed akkor inkább hagyd. Érzelmileg nem bírna elvonatkoztatni, te pedig kihasználnád. Nyilván vannak az embernek szükségletei, de inkább olyannal próbálkozz, aki nem a szerelemre vágyik, hanem a kalandra.
2019. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki megkapja amit akar. Ő szexet ami nála valszeg egyenlő a szerelemmel( sőt olyan mint a kenyér a héja nélkül). Te azt kapod hogy igazából független maradsz. Morálisan nem oké a dolog de hát ilyet ki mer már elvárni a társadalom egyes tagjaitól
2019. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen ez nagyon gáz, hogy dugó partit tartasz, mert nincs időd. Most tengernyi időd van ahhoz képest, amennyi később lesz.
2019. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy van, ahogy előttem írják. Nem hinném,hogy 17 évesen annyira elfoglalt vagy,hogy ne lenne időd a szerelemre. A szexre viszont van? 17 évesen pont fordítva kellene lenni, élvezni a romantikát, azt,hogy elvarázsoljon a pasi, és még az is természetes lenne,hogy amit lehet háttérbe helyezel azért,hogy találkozzatok.


Bizonyára egyiktek részéről se alakult ki érzelem,de nem akartok egyedül lenni, ezért jó ha van valaki akit "előkaphatsz" ha szükséged van egy pasi társaságára.

2019. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
A baratsag extrakkal mindig hulyeseg. Arrol szol, hogy a felszinen kotunk egy korrekt megallapodast, de kozben nem mondunk ki dolgokat, becsapjuk magunkat es a masikat, a lehetetlenre vallalkozunk vagy azt varjuk a masiktol. A vegen valaki mindig atverve es megalazva erzi magat. Nem lattam meg olyat, hogy valaki ne serult volna ebben, ugyhogy en ezt nagyon tisztessegtelen dolognak tartom.
2019. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igaza van mindenkinek.. Köszönöm az őszinte jogos velememyeket ezentúl tanulok belőle :) inkább még várok par evet amikor ugyerzem belemehetek egy komoly kapcsolatba:)
2019. jan. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!