Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki hibázott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki hibázott?

Figyelt kérdés
Van a haverom és van az ex barátnője. Haverom bunkó volt hozzá, többször megbántotta de mégis szerették egymást.Viszont haverom sokszor elhanyagolta őt. 3 hónapig voltak együtt. Amikor szakítottak hónapokig szerették még egymást. De haverom megjátszotta a "menő gyereket" és mondogatta nekem hogy ő így meg úgy les*arja a csajt és ő már másikkal van, meg nem érdekli.Mondom végülis, nem tennék semmi rosszat ha összejönnék vele hiszen nem érdekli. És többször azzal húzta az agyam hogy jöjjek össze vele én, meg írjak már neki én hogy jöjjön velünk bulizni. Tényleg megjátszotta magát haverom hogy hidegen hagyja a csaj és én ezt úgy láttam hogy tényleg így van. Olyat is mondott hogy örülne ha összejönnék vele. Na és én meg persze bepróbálkoztam a csajnál de nem jártam sikerrel. Ezt megtudta haverom és azóta ahogy feljön ez a téma mindig összeveszünk. Hát ő kérte, minek nyagatott a lánnyal. A lánnyal meg nagyon jóban voltam mint barátok, meg általában mindig ő keresett engem, de én tőle mindig többet akartam barátságnál (figyelembe véve azt hogy haverom mennyire les*arja).Ő akart lenni a vagány csávó azzal hogy így megbántja a lányt és semmibe veszi. Rádásul még azt is elmeséli hogy ő hány lánnyal kavar. Aztán meg ha valaki felszedi az exét akkor egyből jön a hiszti hogy "jaj hát én szeretem őt". Nem csak akkor kell szeretni a lányt amikor márás elveszi előled. Tudni kell megvigyázni és értékelni őt amíg a tiéd. Nem akkor kapkodni érte mikor már másé. Ezt legegyszerűbben ahhoz tudom hasonlitani hogy haverom megkinál engem egy darab kenyérrel, és miután én bebizonyosodtam róla hogy neki télleg nem kell, elveszem a darab kenyeret. Aztán megbánja hogy odaadta, kéri vissza és minden szemétnek elhord hogy hogy tehettem ilyet. Ha menőzni akarsz akkor végig legyél menő, és ne csak akkor hagyjon hidegen a csaj amikor taktikázni kell, hanem akkor is ha éppen egy másik pasival összejön. Így jár az aki teszi a nagyot hogy ő így meg úgy les*arja a csajokat és utána mikor valaki felszedi a kiszemeltjét akkor jön ám a hisztizés. Nekem ez a véleményem. És nektek mi a véleményetek? Próbáltam megfogalmazni minél értelmesebben, remélem értitek a lényeget
2019. jan. 21. 03:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem,hogy keress értelmes haverokat,akik veled vannak egy intelligencia szinten,és nem egy marék molylepkével.
2019. jan. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletes egyet ertek az elott szoloval. Bar a molylepkektol bocsanatot kene kernie.
2019. jan. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura a heverod.De szerintem csak jatszotta a nagymenot hogy ő már nem szereti a csajt,túl van rajta..stb.Aztán meg beszakadtna feje amikor megtudta hogy beprobalkoztal a csajnal.Én nem mennek rá egy barátnőm volt pasijara sem.Abból csak a vita lenne!
2019. jan. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem. Tipikus birtoklasi vagy amikor nem kell a nő de az meg zavarja ha mas nyomul ra.

A nok is igy szoktak direkt feltekennye teszik azt aki őket kidobta mert azzal sokszor vissza tudjak szerezni mert feleled a birtoklasi vagy.


Bnom is igy volt. Kidobta a pasija erre elkezdett mas pasikkal tancolni stb erre a màr exe lihegett utana mint egy pincsi.

2019. jan. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy nem úgy kell viselkedni egy nővel, ahogy azt a haverod tette. De mondjuk, még ha tetszik is egy barátnőm pasija, számomra tabu.


28/N

2019. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A haverod hány éves? 15-16? Felnőtt férfi nem játszik ilyesmit. A gyerekek szoktak menőzni.
2019. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barát-haver volt és jelenlegi partnerei számomra tabu és ha jót akarsz magadnak akkor ezt te is megjegyzed. Ha nem akarod a baráti társaságodat elveszíteni akkor nem erőlteted a dolgot.

Nekem is volt hasonló kalandom, de beláttam hogy ebből csak rosszul jöhetek ki.

2019. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!