Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire rossz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz dolog az őszinteség? Ki hibázott?

Figyelt kérdés
Szóval használtam egy társkereső oldalt. Beszéltem valakivel telefonon, semmi extrém téma csak általános ismerkedés. Megbeszéltük hogy hívom később de ő képtelen volt várni folyamatosan írt már-már zaklatás szinten. Inkább egy másik könnyed beszélgetésre koncentráltam ahol nem volt semmi erőltetve és jobban éreztem magam. Meg lett beszélve egy találkozó azzal aki nem nyomult erőszakosan és szóltam annak aki nyomult hogy elkezdett komolyan érdekelni valaki más. Mielőtt töröltem az alkalmazást el lettem mondva mindennek. Ekkora hiba visszautasítani valakit akivel nem érzem a szikrát már a beszélgetés alatt? Én csak őszinte akartam lenni hogy ne várjon hiába és tapintatosan kezeltem a helyzetet. Akkor miért lettem hirtelen szemét?
2018. jan. 7. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy szóba sem jött az kinek mi a foglalkozása. Csak beszélgetés, lelkizés.
2018. jan. 7. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, neked hogy esne fordítva?

Biztos szarul.

Szerintem egyszerre egy emberrel kell ismerkedni és probléma megoldva.

2018. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Legalább időben kimutatta a foga fehérjét.

Tapló az ilyen. A zaklatás szerű türelmetlenség már igen erős intő jel.

2018. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális az illető, teljesen világos. Nem lett volna ebből semmi amúgy sem. Azért nem kell valakivel randizni, akivel nem akarunk, hogy ne bántsuk meg a másik érzéseit.
2018. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!