Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomul valaki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul valaki, ha tudja, hogy van párom?

Figyelt kérdés
Amióta közöltem vele, hogy foglalt vagyok, egyre jobban nyomul. Pedig még azt is elmondtam neki, hogy a nyomulás akkor sem jönne be nálam, ha szingli lennék. És állítólag nem akarja fúrni a kapcsolatomat. De akkor miért erősködik ennyire? Mint egy első szerelmes tini.
2019. jan. 22. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem élőben teszi, tiltsd le. Ha élőben akkor meg mondd, hogy ez neked nem pálya és most már még annyit sem ér a szemedben, mint eddig, mert nem fogja fel a dolgokat.
2019. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem is muszáj letiltani, messengeren van olyan,hogy üzenetek figyelmen kívül hagyása. kevésbé drasztikus
2019. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert elérhetetlen vagy számára, ezért még jobban akar próbálkozni.
2019. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindkét módon teszi sajnos. Online tudom kezelni, mármint figyelmen kívül hagyom.
2019. jan. 22. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Én régen azért mentem kapcsolatban élő nőkre, mert engem ez izgat.

Másrészt lehet hogy te hűséges vagy, de soha ne mondd azt, hogy soha, valamint elég sok olyan esetet tudok, ahol a határozott nemből rövid időn belül határozott igen lett.

Egy kapcsolatban idővel ellustulnak a férfiak és már nem udvarolnak a nőnek, szal ilyenkor a legtöbb nő egyáltalán nem bánja, ha van egy kis külső segítség.

2019. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha elégedetlen lennék a kapcsolatommal, és nem lenne megoldás a felmerülő problémákra, akkor szakítanék.

Viszont ha esetleg célt is érne a rámenősségével, akkor sem tudnék rá férfiként tekinteni, mert szerintem ez a hozzáállás önző emberről árulkodik.

2019. jan. 22. 12:29
 7/13 Gyépésmérnök ***** válasza:
32%
Csak az a nő foglalt, amelyiken épp fekszenek.
2019. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
És mivan ha csak te beszéled bele a fejedben és valójában nem is nyomul?
2019. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak elmebetegek, akik pont azt élvezik, ha foglalt emberre hajthatnak, vagy éppenséggel ha valaki velük csalja meg a párját.

Szerintem ez valami betegség.

2019. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert lopnak az emberek? Miert hazudnak? Miert gunyolodnak? Vannak rossz emberek es kesz, nem lehet emogott ertelmet talalni. Es az ilyen emberrel nem is kell kesztyus kezzel banni, nem ert a szep szobol. MUSZAJ elkuldened melegebb eghajlatra, mert az eroszakos ember csak az eroszakbol ert.
2019. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!