Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ver a párom? 44/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ver a párom? 44/L

Figyelt kérdés

6éve vagyunk eggyütt, az elején jól megvoltunk. Aztán elkezdett inni. Nekem van egy 14éves kislányom. Őt soha nem ütötte meg, de már nem egyszer neki ment. És kezet, pontosabban öklöt emelt rá. Nekem mút héten eltörte az orrom. 3-4éve rendszeresen üt a gyerek előtt.. minden napunk rémálom.

Most már felmerülhetett sokatokban a kérdés hogy miért nem hagyom el vagy miért nem teszek semmit.. egyszer a szomszéd kihívta a rendőröket mert hallotta a veszekedést. A rendőröknek a párom mindemfélét összehazudott csak hogy elmenjenek. Elmentek. Utána én kaptam, mert azt hitte én szoltam a szomszédasszonynak. Ha megpróbálnánk kihívni a rendőrséget agyonverne. Elhagyni nem tudom, mert nincs hova mennünk. Családsegítőhöz nem igazán szeretnék fordulni, mert félek hogy elveszik tőlem a gyerekemet. A páromat nem tudom elküldeni. Nem egyszer mondtam hogy költözzön el.. nem megy sehova.. neki lenne hova mennie, az öccsének van a szomszéd településen háza, befogadná, de a párom nem hajlandó elmenni. Mégegyszer már meg sem merem említeni neki, mert ismét eltörné valamin. A lányomat és engem rendszeresen csúnya szavakkal illet, egyfolytában iszik és kiabál.

Egyszerűen mér nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve..

Ha valakinek közületek volt ilyen problámája, vagy hasonló kérlek mondjátok el, hogy léptetek ki belőle?



2019. jan. 13. 15:01
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
már**
2019. jan. 13. 15:04
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

És az ilyen "nőknek" mint te, vagy joguk gyereket szülni, tartani.

Minden nap veszélyezteted a lányod életét, azt már nem írom hogy a sajátodat, mert az annyit is ér..de legalább a lányodra gondolnál. Én elvenném tőle, egy tál spagetti is felelősségteljesebb lenne nálad.

És ne hazudj h nem tudsz mit tenni...

2019. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
44 évesen semmi egzisztenciát nem sikerült teremtened? El kéne menni dolgozni, és lelépni. Nem is értem az első alkalom után miért nem tetted meg. A szomszédok helyében már szóltam volna a gyámügynek.
2019. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha magadat nem is tartod egy rongynak sem, hiszen ezért hagyod, hogy verjen, de a saját édes lányod érdekében, hogy esélye legyen egy normális életre, hagyd ott. Egyszerűen csak húzzatok el onnan, amikor nincs ottnon és szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne is tudja, hol vagytok. Elképelni sem tudom, milyen lehet családsegítőtől segítséget kérni, de szerintem ennél minden jobb. Én nem is tudom, hogyan nézed végig évek óta hogy "neki megy" a lányodnak és bántja, komolyan mondom.
2019. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Először is kié a lakas.

Ha tiéd, akkor simán kisdobod.

Ha nem, akkor csaladsegito.

Ha netán ideiglesen elveszik a gyereket, míg nem rendezodnek a dolgaid, neki az is ezerszer jobb lesz, mint a mostani helyzet.

2019. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Miert nem jelented fel a rendorsegen??? Miert varod hogy a szomszed tegyen valamit?!
2019. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Már ne haragudj, de ha fizikailag nem is bántalmazta még a lányodat, az, amit látnia kell nap mint nap, lelkileg egy életre megnyomorítja! Most teszed tönkre a gyereked életét te idióta!
2019. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Mit banjtatok nem latjatok hogy egy lanyrol van szo. 44L, nem pedig 44N
2019. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
44/L? :D :D
2019. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
44/ L.. Hát itt a baj kéremszépen! hogy gyereknek érzed magad és így is gondolkodsz!!!!!
2019. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!