Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom vékony de nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vékony de nagyon nagy hasa van. Hogy lehet a tudtára adni, hogy ezzel kezdeni kellene valamit?

Figyelt kérdés
28 éves férfi. Arcra nagyon helyes vékony mindene de nagyon nagy hasa van. Igazából mint a mesében a pókok. Nem tudom ez sör has-e vagy micsoda. Bármilyen felső van rajta mindegyikben nagyon látszik már, főleg ha oldalt áll. Tudom, hogy zavarja szex közben is mégsem tesz ellene semmit. Ha szólok neki rosszul érinti, de én is teszek azért, hogy olyan alakom legyen amilyen, nem is tudom mit tehetnék. Szeretem őt de még fiatal és helyes is, nem lenne szabad ilyen pocaknak lennie. 24 L

2019. jan. 12. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Sörhas. Ne igyon és egy kicsit erősítsen, aztán lemegy.

32/f

2019. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyit iszik?
2019. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy sörhasnak mondják, a sörhöz nem igazán van köze.
2019. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem iszik sört, de olyan mintha egy nagy focilabda lenne a hasában. Nem zsíros, nem lóg. Hanem tényleg mintha labda lenne benne
2019. jan. 12. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Az ott bizony viz, feherjehiany, rossz majfunkciok allnak a hatterben.

A rossz taplalkozas okozza.

2019. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet, hogy ha ő nem dönti el fejben, hogy le akarja adni azt a pár kilót, akkor te hiába akarod helyette :( sajnos tapasztalat. Esetleg ha te is sportolsz, akkor járjatok el együtt edzeni, vagy írassatok magatoknak étrendet, és így tudnál főzni mind a kettőtöknek. Én írattam magamnak étrendet annó, és egyáltalán nem éheztem, volt benne minden jó ( protein palacsinta, körözött stb.) és mentek lefelé a kilók. Motiváljátok egymást!:) 26L
2019. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
24 évesen ne élj egy olyan emberrel, aki semmit sem tesz az egészségéért. Szülsz neki egy gyereket, és meghal a gyerek 5 éves korában. Ezt ne vállald fel, még ha szereted is! Mi lesz ha még kicsit elhagyja majd magát? Ha több rajtam a fölösleg kövér disznónak hívom magam, hogy jobban ispiráljam magam a tettekre!
2019. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Vagy emésztés vagy hormon kevés. Vizsgaltasdátok ki de ne dokivl terlgyogyasz. Ha nincs baja akkor spóroljon ne egyen mukajakat.
2019. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A hiba szerintem az étkezésben van!

Sokat eszik esetleg zsírosat? Esetleg rendszertelenül?

A sörhas sem a sörtől lesz nagy, hanem amivel elnyomják az általa okozott étvágyat!!!

;)

2019. jan. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sportoljon és egyen egészségesen. Ha csak naponta 1 órát sétál vagy 30 percet szoba-biciklizik már előrébb van. De a legjobb az úszás lenne. Fogy, mellé izmosodik.
2019. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!