Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden nőnek ilyen kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nőnek ilyen kell?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 22. 18:26
1 2 3 4
 31/38 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Na, egyre jobb, Instáról linkelnek ideálokat a "nekem mindegy a pasika külső adottságocskája" GYK-s ribizlik.

Hányjak a szánalomtól, vagy visítsak a röhögéstől?

2019. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Utolsò làtom frusztràlt vagy.

Mièrt baj,ha van ideàlja valakinek?

Neked talàn nincs?

Akkor ugye összejönnèl egy bàlnàval is aki igènytelen,tudod külső nem számìt.


Ezt az energiàt fordìthatnàd magad fejlesztèsère is ès akkor piackèpes is leszel a nőknèl.

Kezdetnek menj el edzeni,ruhatàrat is frissits de előbb legyen karriered meg cèlod is,mondjuk tanulhatnàl èrtelmes szakmàt is.

2019. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Cuki fiúka, örökbe fogadnám, gyereknek biztos jó lenne. Vagy te másra gondolsz?
2019. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Legrosszindulatubb,


eloszor, ribizli esetleg az, aki teged ide pottyantott a vilagra.

Ezt a stilus max akkor, ha egyutt oriztuk a disznokat...


masfelol, instarol linkeltem egy MODELL foglalkozasu hapsit, aki, oh my god! tetszik kulsore.

Ez nem azt jelenti, hogy a valo eletben is ilyen elvarasaim lennenek vagy csakis a hasonlo "kvalitasu" ferfiaknak lenne eselye.


Ne legyel alszent, te biztos nem nezel meg soha egy jol kinezo szinesznot, modellt barkit.....

2019. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Hagyd 34-es.

Tudod ezeknek a ,,kisfiúknak" mindenki rib_nc aki lefekszik mással csak vele nem.

Ennyi rinya helyett inkább tolna le a s_ggét edzeni,meg épitse fel az életét,hasznos.

Mondom legrosszindulatúbb,mikor mutatod be a 90 kilós dagadt csajodat,hiszen úgye elvárások neked sincsenek gondolom én?

2019. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nekem 11-2 évesen sem az ilyesmi volt a zsánerem, szóval nem. De sok nőnek, mondjuk inkább bizonyos korosztály alatt, az ilyen kinézet a favorit.
2019. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Elég csúnya szegény fiú. Én biztos visszautasítanám.
2019. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
remélem magas, mert akkor ki tudja festeni a hajával a plafont, úgyis ideje lenne már...
2019. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!