Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butuska kérdések sokaságát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butuska kérdések sokaságát látom itt. Nem lenne így könnyebb? ⬇️

Figyelt kérdés

Kedves hölgyek és urak!

Őszintén tálalni, hogy szexpartnert keresek, vagy hosszú kapcsolat céljából barátnőt/barátot, mindjárt jobban hangzik (őszintén) egy kérdés. Ez a sok melléduma már sok nekem. Kb ilyen színtű kérdések:

Hogy "én így meg úgy szeretem a párom, de mégis megcsalnám, (ritka jó és figyelmes párom van és ezért új érzésekre vágyom, de ez ugye nem megcsalás?"


Nem is értem egyes emberek honnan jöttek és mit várnak az élettől?!


A rejtett társkeresési szándékot még a buta is észre veszi, mégcsak körbe sem kell írni, mert mindenki tud olvasni a sorok között!

30/F


2019. jan. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából az ilyeneket én magasról..
2019. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyrlj, én szórakozni jövök ide fel, kikapcsolódni. A legabszurdabb helx ez, komolyan. Feltesznek ennél kamubb kérdésekrt, messziről lerí róluk, hogy itt sínylődnek,vergődnek mert csajt/pasit keresnek:)

pl.a kedvenceim, hogy jól nhzek ki, sikeres vagyok, intelligens, még se kellek, mi az oka?

Válasz:Az, hogy kamu vagy :D

2019. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Azért azon gondolkozz el hogy egy rossz testi adottságokkal rendelkező férfi, aki csak szexet akar, hány nőt kapna meg ha nem kamuzna orrba szájjba?!

Ugye te sem gondoltad komolyan hogy valaki lemondjon a sok punciról és egyenesen azzal kezdje hogy laza kapcsolatot akar?

Ugye hogy ugye....


Persze elítélem az ilyet, meg én mindig is hosszú távon gondolkozom, de tudom hogy más nem. És a férfiak többségének fontosabb a szex mint az hogy gerinces legyen!

2019. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hármas! Egy rossz testi adottságokkal rendelkező férfi kamuzva se ér el szexet, hiába vetít! Meglátja a nő hogy néz ki, már vége is a dolognak. Ha meg netes ismerkedés zajlik közöttük, abban az esetben is maximum pár napig megy a levélváltás, addig vetíthet, mert a nő találkozni szeretne meg látni róla képet hogy néz ki.

A legjobb tanács, hogy ne gerinctelenkedjen senki, mondja meg és mutassa meg hogy nem a szépség mintaszobra, de ennek ellenére vállalja magát. Ha ez az őszinteség bejön a másik félnek akkor nyert ügy, ha nem hát olyan is van.

2019. jan. 23. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel mindig úgy voltam, hogy az ilyen megtermettebb krumpli intelligencia szintjén lévő emberkék hagy kúráljanak akivel akarnak. Párt úgy sem ebből a rétegből választok, semmi közöm hozzájuk. Nem is mozgok ilyen körökben, abszolút nem érdekel milyen beltenyészetet hoznak létre.
2019. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!