Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húznak fel itt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húznak fel itt egyes kérdések, ha boldog párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Az olyanok, mint hogy "Miért érzéketlen/aljas/ aranyásó/ribi minden nő?" meg a "Normális átlagos pasiként egyedül halok meg?" félék.


És azok a válaszok, amik szerint minden nő egy sz.r és csak dugni jó, meg nem létezik jó kapcsolat mert a nő mindent elront, stb. És hogy eleve csak jó pasik lehetnek kapcsolatban, a nők a maradék 80%-ot semmibe veszik netán ki is röhögik.


Kábé megsértve érzem magam, mert tudom, hogy mindez egyáltalán nem igaz. És, hogy nem lehet meggyőzni azokat, akik így gondolják. Miért veszem ezt annyira magamra?


(És igen, az is bánt, amikor a férfiakat általánosítják úgy, hogy az agyuk helyett a farkukkal gondolkodnak, mindegyik egy féreg, stb stb.)


2018. júl. 30. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert idegesítő.

Amúgy valószínűleg én is totál egyedül halok meg. Azonban nem mutogatok a nőkre hogy ők a hibások. Én nem tudom miért nem szoktam kelleni nekik, csak elfogadom.

2018. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Azt hogy csak a jó pasik lehetnek kapcsolatban, azt a nők hangoztatják, amikor ki akarják fordítani a 80-20-as gyakorlatban mért statisztikát, így hitelteleníteni próbálva.
2018. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
engem is felhúznak pedig nem vagyok kapcsolatban..utálom az általánosító embereket
2018. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Van rosszabb.

Amikor kiírja a kérdést, és felszívódik, a sok balek meg válaszol a levegőnek, mert kommunikálni nem képes az illető, csak nyávog.


A másik ilyen a "kezeltesd magad"... Persze ők sosem voltak pszichológusnál, de a másikról a véleményüket egy orvosszakértői jelentéssel sem tudod cáfolni....

2018. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert akik kiegyensulyozottak, boldogok, azok nem a szamitogep elott ulnek, hanem a parjukkal elvezkednek. A sok selejtes, maganyos, befordult, agyhalott meg ide irkal, es itt eli ki a frusztraltsagat. Normalis emberkent ezt olvasni meg bosszanto.
2018. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2 te vagy az egyik, aki az ilyen sületlenségeket szokta hangoztatni, és nem veszi észre magát. Mégis milyen hiteles statisztika van a 80-20 elméletre? Mert kb olyan szinten van, mint a laposföld meg az oltásellenesség.


#4 a "kezeltesd magad" sokszor alaptalan, de néha (pl ha valaki veri a barátnőjét, vagy barátnőként évek óta hagyja verni magát) tényleg jó tanács lehet.


#5 én távkapcsolatban vagyok, 5 óra különbség van az időzónánkban, így vannak olyan órák amikor nem tudunk beszélni. Abban egyetértek, hogy sokan a frusztráltságukat adják ki itt, a való életben valószínűleg nem dicsekednek normális embereknek azzal, hogy lenézik a másik nemet. Esetleg a baráti körük is ilyen gyűlködő.

2018. júl. 30. 10:14
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Valahol megértem a frusztrációjukat, de teljesen normális, hogy felhúz. Egyrészt olyan, mintha süketek-vakok lennének, pedig csak egyáltalán nem érdekli őket miket írnak a nők, tapasztaltabb férfiak, fiúk mondandója sem érdekli őket. Másrészt marha jó érzés olvasni egész napos gályázás után, hogy a nők nem dolgoznak/pénzre hajtanak/mind ku.

Nekem 28 éves koromig volt két rövidebb kapcsolatom, mindkettőnél letisztázták már az elején, hogy nem szerelmesek belém, ezt éreztették is végig, aztán mindkettő meg is csalt. Én sem voltam szerelmes beléjük, bár egyiküknél el tudtam volna képzelni, hogy életem végéig...Voltak plátói szerelmek, hosszú epekedés után barátzónába kerültem vagy még oda sem.

Ezen kívül is alázgattak férfiak, szórakozóhelyen, vagy társkeresőn. Mégsem hőbörgök, hogy minden férfi ugyanolyan-sőt amikor ilyet olvasok, ahogy írod én is sértve érzem magam.

28 évesen megismertem mostani barátomat, vele jó ideje együtt vagyunk, de nála is néha kételkedem, hogy ténylegesen szeret.


Kicsit érdekes, amikor 19-23 évesen írnak, hogy egyedül fognak meghalni, meg gyűlölik a világot, te jó Isten olyan fiatalok.


A 28-30 (felett) éveseknél már megértem a szomorúságot. Szerintem sem túl könnyű ismerkedni introvertáltabb férfiaknak, hiszen tőlük várják el a kezdeményezést.

2018. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
"A másik ilyen a "kezeltesd magad"... Persze ők sosem voltak pszichológusnál, de a másikról a véleményüket egy orvosszakértői jelentéssel sem tudod cáfolni...." Ez kb. olyan, mint a megérett a világ a pusztulásra mondat. De itt elég sokszor bizony tényleg nem alaptalan.
2018. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog-boldogtalan itt éli ki a frusztrációját. Szídják a nőket ha éppen visszautasítást kapnak. Szídják a pasikat, hogy csak a farkuk után mennek. Csak magukba nem néznek. Mindig könnyebb a másikra kenni, mint legyőzni a saját egójukat.
2018. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert a hülyeség, az hülyeség, a tudatlanság, az tudatlanság, s még sorolhatnám. Nyilván a nem ilyen embereket ez zavarja, de mondok egyet, én már megtanultam "elengedni"... Ez nagyon fontos, próbáld csak ki.
2018. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!