Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől férfi valaki? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Mitől férfi valaki? Egy 23éves lehet férfias?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet. De az átlag ilyenkor még inkább gyerekes.
2019. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Attól férfi, hogy felnőtt ember módjára viselkedik, és a nőkkel is tudja, hogy kell “bánni”. Sok pasi ebben a korban még ugyanolyan gyerek fejben, mint 17 évesen.
2019. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2019. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy felnőtt módjára viselkedik. Önálló, felelősséget vállal a tetteiért, éretten gondolkozik. Nem életkor kérdése. Néhányan már 18 évesen eljutnak erre a szintre, mások 40 évesen se. Számomra a férfi azt jelenti, hogy felnőttként gondolkozik és viselkedik nem pedig kisfiúként.
2019. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet akar fiatalabban is. Komoly, celtudatos, nem hisztis/akaratos (sok ferfi ilyen sajnos), van jovokepe, talpraesett, igenyes magara es kornyezetere.
2019. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

1.Attól,hogy felelősséget tud vállalni magáért és az életéért.

2. Van karrierje,egzisztenciája,teper hajt előre.

3. Céljai vannak,ambíciói

4. Nővel tud nőként bánni,tudja mi kell nekik.

5. Megfelelő stílusos öltözködés, tudjon öltözködni.

6. Sporttól és erős,sugározza a férfierőt

7. Minimum 80 kiló, nem 50-70 kiló mert az még kisfiú, jah és nem 120 kiló.

8. Hamar hoz döntéseket akár pillanatok alatt

9. Támasza a nőnek

10. Külön lakik anyucitól,tehát nem mamahoteles.

11. Minden létező problémára megoldást keres és nem nyávog mint itt GYK-n a balázskák

12. Házkörüli kisebb nagyobb munkákat zsigerből oldja meg,pl csapot szerel,villanykörtét szerel, és nem minden apró cseplő dologhoz hív szerelőt.

13. Egyszerre úriember,rosszfiú egy vadállat is tudja mikor mi kell

14. Ágyban a partnerét maximálisan kielégíti női testtel kiválóan bánik.


Mielőtt jönne 31F

2019. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Amit a 6-os ír az baromság, túl sok filmet nézett.


Én egyébként sosem éreztem azt, hogy ne lennék férfi, nem vetődik fel bennem ez a kérdés. Ez szerintem jellemből adódik és tök mindegy, hogy hány éves vagy, hol laksz, hány kiló vagy.


Amit a 6-os leírt, az egy ösztön állat, aki attól érzi magát férfinak, hogy beletudja rakni a farkát egy nőbe. Szerintem például, az rohadtul fontos, hogy egy férfit nem lehet szexualitással megvenni, mert az gyenge jellemre utal.

2019. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem 7-es ezt nőkkel beszéltem,igen rengeteg nőt kérdeztem meg ezekről a dolgokról és mind ezeket mondta.

Meg beszélgettem sikeres férfitársaimmal dettó ezeket mondták el.


Csak nézzük meg kikre buknak a nők,kik érnek valamit az életben.

2019. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Aha. Amiket írtál, az tipikusan buta emberek szemétvára. Lássuk be, lehet fényezni a sz*rt, de attól még sz*r marad. Én semmibe néznék egy ilyen férfit :).
2019. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
S ehhez senkit nem kell egyébként megkérdeznem. :'D Magamtól is tudom.
2019. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!