Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy nő nem érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy nő nem érzi magát jól kihívó külsővel?

Figyelt kérdés

Àllítólag a nők nagy része jobban/szebbnek érzi magát tűsarkúban, feszülősebb ruhákban, vagy olyan valamiben, ami sokat sejtet. Ugyanígy a tökéletes, nagy gonddal elkészített frizura, erős smink...

Nyilván velem van a baj, de én ezekben csak hülyén érzem magam. Ha nagyon rövid a szoknyám vagy kicsit több látszik ki a ruhából, mint szeretném, inkább vagyok frusztrált attól, ahogy néznek, mint vonzónak érezzem magam.

Volt, hogy valamiben otthon még jól éreztem magam, aztán amikor kimentem az utcára, legszívesebben vissza is fordultam volna, mert pl feszélyezett, ahogy néznek, vagy járás közben már túl rövidnek éreztem a szoknyám.

Ugyanígy ha valami alkalomra különleges sminket vagy frizurát kellett csinálni, legszívesebben az első adandó alkalommal szétbontottam/lemostam volna, mert egyáltalán nem érzem jól magam loknis göndör hajjal, csak egyenessel.

Már sokszor próbáltak rávenni (ex, barátnők, egyéb jóakarók), hogy öltözzek kihívóbban, ha nőnek akarok kinézni végre, és nem kamaszlánynak.


Férfiak!

Tényleg akkora probléma, ha valaki nem érzi magáénak ezt a stílust:

[link]

[link]

[link]


és szívesebben mutatkozik így a mindennapokban:

[link]

[link]


(szóval, semmi cici/has/popsi mutogatás vagy feszülős ruha)


25 felett


2019. jan. 26. 10:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
23 eves no vagyok, a szempilla spiralon kivul sose sminkelek tobbet. A magassarkut utalom menni se tudok benne mormalisan. Ezerszer inkabb egy sportcipo egy vagany melegito egy osszefogott haj a fejem bubjan, vagy egy fonat. Nem itelem el azokat a noket sem akik ugy adnak magukra h smink, kis kosztum, magassarku (persze normalis keretek kozott ezt is) Ki igy ki ugy. Nekem az nem jon be. Ahogyan vezetni se tudnek magassarkuban. Semmi gond nincs veled. Oltozz ugy ahogy jol erzed magad 😀
2019. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az se tűnik sokkal kényelmesebbnek, amikre te azt mondod, hogy oké, főleg szélben. Hétköznapokon mindig nadrág lapos cipővel vagy max. teletalpúval, mert nem akarok közröhej tágya lenni, amint hanyatt esek a cipőm sarkában.
2019. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem normális. Ki mire kondicionálódott.
2019. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

Magamból kiindulva azt tudom neked mondani, hogy szerintem jó alakod van, ami nadrágban és pólóban is látszik, ezért nem szorulsz rá arra, hogy méginkább felhívd magadra a figyelmet.

Én azt vettem észre, hogy azok érzik magukat jobban feszülős ruhákban, akiknek itt egy kis poci, ott egy kis úszógumi, és a feszülős cucc lelapítja a testük előnytelenebb formáit. A tűsarkú pedig hosszítja a lábakat és kiemeli a vádli izmait, ami egy kövérebb lábon nem látszik sima lapostalpú cipőben.

A cicik lógnak, a feszülős ruhában pedog fel tudja polcolni és nem látszik a lógó mell.


Akinek jó teste van, az nadrágban és blúzban is jól néz ki. Aki pedig nem, annak ott a tűsarkú és a feszülős ruha, szoknya, amiben jól elrejtheti az előnytelenebb részeiz.


Le lehet pontozni.

2019. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Feszülős ruhában pont, hogy nem lehet semmit elrejteni :D
2019. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

Igen, a feszülős, testhez álló ruha PONT hogy épp kiemeli a hájat ahol van. Volt egy ilyen ruhám, amit kölcsön akart egy ismerős kérni, de a dereka körüli kis úszógumikat rendesen körvonalazta nála..


Ahogy a cicit sem a feszülős ruha polcolja fel, hanem a push up melltartó ( már aki azt hord).

2019. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%

Annyira bírom, amikor mindenki a másikon csámcsog...

Neki ez a stílusa annak az.

Ha nem szereted nem szereted, és pont. Túl lépsz rajta és annyi. Nem teszel mellé egy negatív élt a másikra.


Most mert hétköznap magassarkú kosztüm smink kistáska.... amiben meg kell jelennek 21munkanapból 17nap, álljak neki azon morfondírozni, hogy más nő hogyan nem képes erre, miért elégszik meg a kinyúlt pulcsival, meg a trappolós cipővel...

2019. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!