Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mi tart még össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mi tart még össze?

Figyelt kérdés

Gyerekek felnöttek, adóság kifizetve, csak a hétköznapok, mi marad ilyenkor még, pénz, lustaság, érdekek, mi az ami még marad, hogy nem tudunk váltani?

49F


2019. jan. 27. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért váltanék? Mással jobb lesz? Nem, csak más. +megvan a szépsége az osszetartozasnak, egymás tamogatasanak
2019. jan. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Sose árdekelt a mitconak mások,nem mások élnek helyettem szarban,a szart én lehuztam mindig a vécén..
2019. jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy életből 20-25-éve tartó kapcsolatból nem lehet csak úgy kilépni és eldobni mindent...

Főleg ha van gerinced és tiszteled társad (még akkor is ha ez nem kölcsönös) .


Akkor lehetne menni ha olyan valakit találsz aki tud és akar szeretni!

Aki nem csak kalandot keres hanem társat mély szoros érzelemgazdag életet. /N

2019. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Kötőszövet.

32/f

2019. jan. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy életből 20-25-éve tartó kapcsolatból nem lehet csak úgy kilépni és eldobni mindent...

Aha ehhez képest a pasik ebben tök jók...

36N

2019. jan. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a nők is egész jók tönkre tenni egy pasit :) Kedves utolsó. ja csak gondolom az neked nem fáj.
2019. jan. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:
4%

A kutya.


Mintha a gyerekünk lenne.


Na meg lusta is lennék rá, hogy elhagyjam, meg ott a kényelmes szép lakása... :)


Megszoktam már őt is nagyjából.


Most keressek mást? :)

2019. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha eddig csak a gyerek meg a hitel tartott össze titeket, akkor már semmi.

Sose értettem ezt... Most élhetnétek, nincs kisgyerek, van pénz, lehetnének programok, egész nap ágybanmaradós napok.

Fizikailag aktív, az öregséghez még fiatal pár és nem tud magával mit kezdeni mikor minden adott.

2019. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem a hitel és a gyerekek tartottak össze minket sosem, hanem az egymás iránti tisztelet és szeretet. A férjem a legjobb barátom, imádok vele lenni, hülyéskedni, új élményeket átélni. 😊
2019. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!