Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel össze jöttél, állatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel össze jöttél, állatot tart a házban, -te viszont, úgy véled, az állatnak kint a helye (bár te is szereted az állatokat) Hogy jutnál vele kompromisszumra ha ez lehetséges, -ha ő ezt már így szokta meg? -hogy hoznád szóba hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés

#kompromisszum #közös megoldás
2017. ápr. 11. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

"Figyelj, te mit gondolsz arról, hogy XY kinti kutya legyen? Őszintén szólva engem zavar, hogy benn van."


Ennyi. :D

2017. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem macskám van, de nem zárnám ki (leginkább azért, mert nincs kert). Elfogadnám, ha őt ez zavarná, de nem hiszem, hogy tudnék ezen változtatni. Mondjuk én hasonló gondok ellen előre közlöm ezt az infót, hogy ha valaki allergiás, állat gyűlölő, stb, akkor előre tudja, és ne ott érjen meglepetés, amikor már össze akarunk költözni.
2017. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem latom azt az ervet, amitol vki a bent tartott kis kedvencebol udvari kutyat/nyulat/macskat csinalna.

Fuggetlenul attol h szerintem sem valo hazba.

Vagy nem jovok ossze ilyennel,vagy elfogadom a szitut, amibe en ujonnan kerultem.Neki ez a normalis.

Aki bent tart elo allatot,az maskepp gondolkodik mint mi.Hamarabb fog teged kirakni az udvarra.Neki az az allat csaladtag.

2017. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, ez is azon dolgok közé tartozik, amit még a kapcsolat elején tisztázni kell. Most már max annyit tehetsz, hogy elfogadod, hogy annak az állatnak bizony bent van a helye, vagy ha ez nem megy akkor szakítasz. Itt nincs kompromisszum, de te sem kompromisszumot akarsz. Az nem kompromisszum, hogy kidobja az állatot.

Én egyébként nem bántódnék meg, ha a párom ezt szóba hozná, csak simán közölném, hogy a macska az elmúlt 10 évben is bent lakott, és ezután is bent fog.

2017. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejöttél vele, akkor fogadd el a szokásait. Ha nem tetszik, keress olyat aki kint tart állatot. Elfogadás, vagy elengedés.
2017. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

felőlem bent lehet a kutya, de a kanapé és az ágy amiben alszunk az tabu neki!


hogy hozom föl? a számmal, szóban.. Ha ilyen piti ügyet nem tudunk megbeszélni veszekedés nélkül, akkor nem is jövök vele össze.

2017. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én pl otthon nem engedem be a házba a kutyát/macskát, de volt egy párom, aki bent tartotta az egyik kutyáját. Nem okozott nekem problémát, mert pl konyhába nem jöhetett be, szobába sem, tehát szó nem volt ilyenekről, hogy odajön az ágyba stb.

Ha mégis, akkor max nem aludtam volna ott, mert hát nem várhatja el tőlem, hogy a kutyaszőrös ágyában aludjak, de én sem várhatom el tőle, hogy a saját házában ne csináljon azt, amit akar. Lehet, ráment volna a kapcsolat, de nem így alakult. Mindenesetre ezt meg kell ebszélni ott, ahol gondot okoz.

2017. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nos, nem jönnék össze olyannal, aki ki akarja paterolni a házból a kutyám. Más házában semmi jogod rendezkedni. Megszoksz vagy megszöksz. Ez nem megbántódás kérdése. Az ébek óta lakásban élő kutyámat senki kevéért nem fogom kicsapni az udvarra vagy lezavarni a kanapéról.
2017. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Aki szereti az állatot, de csak kint, az "csak" szereti az állatot. Aki meg beengedi az otthonába, az ágyba, annak az állat családtag. Itt olyan érzelmi kötődésről van szó, amibe nem érdemes belekötni, mert abból csak baj lehet! Olyan, mintha azt kérnéd a másiktól, hogy szabaduljon meg valamelyik családtagjától a "kedvedért".
2017. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Kompromisszum.. Esetleg bejöhetne az állat az előszobába/nappaliba,de konyhába/hálóba/fürdőbe nem. Én is az ellen vagyok,hogy bent tartsuk ,de nem várnám el hogy az 5éve mellette levő kutyusát miattam oda kelljen adni, mert pl nem bírja a kinti hideget.
2017. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!