Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme kilépni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kilépni egy olyan kapcsolatból, ahol sosem volt szerelem, és amit már évek óta csak a megszokás és a szex tart össze?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem lép ilyenkor,milyen okok állhatnak a háttérben?
2018. dec. 3. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Eleve szerelem nélkül belelépni sem kellett volna.
2018. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy ilyenből nem lép ki valaki, ott lehetnek érdekek: anyagi, vagy közös gyerekek. Lehet lekötelezettség: mert a másik mellette volt a nehéz időkben akár anyagilag, akár érzelmileg vagy esetleg ápolta amikor súlyos beteg volt vagy a szülők ápolásában segített. Csúnya leszek, de sokan leköteleznek maguk mellé egy jó partit ilyen módon, pl. pénzelik vagy érzelmileg kötelezik le.

Lehet köztük szeretet is, ami miatt lelkifurdalása lenne a másiknak.

Lehet az is, hogy nehéz helyzetbe hozná a másikat pl. anyagilag.


Jó esetben bele se kellett volna menni ilyen kapcsolatba. Szerelem nélkül mindig hiányérzete lesz az embernek, akkor is, ha a szerelem vak és elmúlik.


Tudom, mert próbáltam mindkettőt: szerelemből is és anélkül is.

2018. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Jajj,te vagy a hitegetett kis butus kislany. Mindig ezt szoktak mondani egy ingyen uritesert. Abban a noben van valami,ami miatt sosem fogja elhagyni,de beloled hianyzik.

N/36

2018. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen savanyú pitsákat, mint a 3. hozzászóló csalják ott, ahol tudják. Bizonyára azért, mert "van bennük valami", az otthon ürítés már kevés.
2018. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kerdezo mit jelent a szerelem egyaltalan?
2018. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

És az olyat dobják egy idő után, mint a 4 hozzaszoló. Ti nem veszitek észre, hogy adhattok bármilyen szexet a szeretőtöknek aki csak hiteget, úgyis ti lesztek lepattintva?


Miből gondolod, hogy nincsenek érzések. Azért, mert ezd hazudja neked? Fogyasztói társadalomban élünk. Nem mindegy hogy szexeszköz vagyok vagy törvényes feleség. Ki is jár jobban? Lehet te besz..d a pasi dumáját, kapsz ezt azt, de te vagy a vesztes is. Mert elpazarolod a drága éveidet egy fa...ra aki csak kihasznál téged és a hozzád hasonlókat. Én csak nyerek vele. Na nem a ku...pecért, hanem mást. Ha megcsalt akkor most én is kihasználom őt. Nehogy azt higyjétek, hogy ki lehet minket ütni a nyeregből. Én már csak tudom. Pedig szerelem volt és szeretet. De megtanultam, hogy ilyen embert használni is lehet!

2018. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"És az olyat dobják egy idő után, mint a 4 hozzaszoló. Ti nem veszitek észre, hogy adhattok bármilyen szexet a szeretőtöknek aki csak hiteget, úgyis ti lesztek lepattintva?"


Házas vagyok, úgyhogy mellément, nagyokos. Csak savanyodj tovább a vacak kapcsolatodban és hitegesd magad nyugodtan.

2018. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!