Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem volt barátnőm, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem volt barátnőm, mert az átlagnál okosabb roma származású fiú vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Biztos neked is van egy szint - szellemi, életmód - ami alá nem szeretnél menni egy kapcsolatban.

Akikkel kezdenél meg lehet (sajnos) lenéznek. Így valóban több energiát kell fordítanod a megfelelő partner megtalálásába. Ne add fel, sikerülni fog!

2019. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát a középiskolában voltak magyar csajok, akiknek tetszettem de nem merték felvállalni, ne hogy a környezetük megszólja hogy egy cigánnyal állt össze.
2019. jan. 27. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem roma lányoknál próbálkozol? Ők fiatal korukban még szépek, és nem kell szégyellniük téged, hisz' ők is romák.
2019. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi számít az átlagnál okosabbnak egy románál? 16 éves korára elvégzi az általánost?
2019. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kell rossz indulatoskodni jó, elég művelt vagyok
2019. jan. 27. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább simán csak az az oka, hogy roma vagy. Bocsi, de sosem kezdenék cigánnyal.
2019. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Mi az az elég művelt, 8 általános? Mert a helyesírás nem nagyon megy...
2019. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a “fajtársaid” elég nyomós okot adnak arra, hogy egy fehér nő ne akarjon roma férfival járni. De ne add fel :) Vagy próbálkozz roma lányoknál, ha találsz nagy nehezen értelmeset közöttük.
2019. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Lehet emiatt a tipikus cigányos hőzöngés miatt nem kellesz a lányoknak.
2019. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Itt a gyk-n nagyobb a romákkal szembeni ellenszenv mint a való életben. Én sok vegyes párt látok, boldogok. Akik itt 8 általánosról írnak azoknak: a Kérdező írta, hogy KÖZÉPISKOLÁBAN a magyar lányoknak tetszett, de nem vállalták fel. Tehát ÉRETTSÉGIZETT fiú a kérdező, NEM 8 általánost végzett. Ez is ilyen gyakoris dolog: Itt csak diplomások vannak, meg ált. iskolát végzettek. A kettő között van a szakmunkás, szakgimnázium, gimnázium. Szerintem Kérdező igenis van esélyed a roma közegen kívül is!
2019. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!