Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja el?

Figyelt kérdés
Két hónapos beszélgetés, után taliztam végre valakiv.Nálunk volt hétvégén.Utána most újra a másik hét végén.Amikor....elmondta hogy egyébként nem a fiú lakótársával él együtt,hanem egy csajjal aki terhes tőle.Azt mondta most keres másik lakást, ő nem akarta a gyereket de a lány megtartotta így is.Ha nem mondja ezt el nekem talán soha nem tudom meg, másik városban élünk.Hónapokig szívathatott volna.Vélemények?Én sokk hatás alatt vagyok jelenleg.

2019. jan. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Kapcsolatot megszakítani, letiltani.
2019. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:
81%

Szerintem o is, nem csak te. Fel kene nonie, de lathatoan nincs felkeszulve ra. Ahogy a volt baratnoje sem. Mit mondjak, van gond boven a generaciodban.


42F

2019. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval a terhes barátnöjével lakik,közbe veled randizgat. Hát ennèl kevés rosszabb fajta ember van. Nem sok mindent lehet rá mondani,amit a trágárság szürö átenged. Te meg nehogy elájulj itt töle,hogy csak két hónapig hazudott...
2019. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szegény nője! Gondolom ő azt is most tudta meg, hogy mégse akarja a gyereket, és hogy el akarja hagyni. Nem lennék a helyében.

Örülj, hogy időben kiderült miféle alakkal talàlkozgatsz, és időben ki tudsz lépni.

2019. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!