Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már tényleg csak nagyítóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már tényleg csak nagyítóval lehet normális férfit találni? Nem a farka után megy, vagy nem számító dögnek tartja a nőket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tényleg ismerkedni akar, párkapcsolatot. Nem az a második üzenete egy egyszerű személyes beszélgetés után, hogy hűde, és menjünk szobára. Vagy aki nem azon nyavajog, hogy biztos sokan csapják a szelet, meg drága lennék... Könyörgöm, azt se tudja ki a bús vagyok, de már megy a totó, hogy vajon mire utazok, mennyire vagyok könnyű eset. Amikor meg megköszönöm, hogy rabolta az időm, még meg is sértődik.
2019. jan. 27. 16:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

Tele van rendes, normális fiúkkal és férfiakkal a virtuális téren kívüli világ is.

Ezúton szeretném megköszönni nekik, hogy vannak és voltak nekem.

Az itteni siránkozás meg tényleg agyrohasztó már.

2019. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
33%
Kerdezö sose a normalis ferfiakat keresitek,vagy lehet hogy azt de a végén mégis egy alkesz,vagy nőcsábasz vagy nőket alázó seg.gfej mellett lyukadtok ki,a veleményem ennyi!
2019. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
45%

Ki vagy égve. Keresed Bradd Pittet, pedig ő sem lenne elég jó neked, mert a gond nem másokkal van, hanem veled. írod a listád a feltételekről és a kizáró tényezőkről, aminek már majdnem senki sem tud megfelelni. Viszont egyedül pedig nem tudsz mit kezdeni magaddal, ezért tovább keresel.

Belefásultál. Nem személyekként kezeled a férfiakat, hanem a sok éves tapasztalatod alapján felállított sablonokba sorolod, mert már mindent helyzetet többször átéltél, semmi sem ér váratlanul.

2019. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Az eszed amit föztél, látod, te is ennyit tudsz írni. De gondolom normálisnak aposztrofálod magad. Olyannak akit a nők amúgy észre se vesznek, és szegény áldozata vagy a mi hülye igényeinknek.


Normális levél váltás, még csak nem is egy görög félisten, választékossan ír, végül személyesen csak bzzzzzdmeg, és az értedbzzzdmeg, amit produkálni tud.

Vagy személyesen amint meglát, a hüdejoazalakoddeszétnyalnálak... Szia helyett. És nem tudom viccesre se venni, hogy nem számított erre, és kibukott belőle.

Való világban meg normálisan ismerkedni ugyan hol, és mikor? Az éjszakában a városban(percenként szerelmes fazonokkal, vagy a baráti társaságban összezárt pasasokkal, akikről döntsd el, hogy kimenön vannak, vagy ök is reményvesztett támasztják a pulton), vagy sportolás közben(kondiban, a női tornán, egyedül futás közben, vagy a heti bevásárlás közben a Tescoban, te is itt vásárolsz?

2019. jan. 27. 17:27
 15/32 A kérdező kommentje:

Francnak kell bradpit...

Kb két hónap alatt ki is égtem, ha ezt gondolod. A föiskola óta együtt voltam a párommal. És érdekes lehetett normálisan ismerkedni.


Baromi magas igény, hogy tudjon az ember beszélgetni, társ legyen, legyen humora, véleménye, tudjon adni és kapni, ha valami baja van, akkor azt mondja vagy mutassa... Nem árt, ha ismeri a zuhany a fogkefe használatát, nem fakad sírva ha a hús mellé néha saláta kerül és nem nokedli, a sport nem csak a tvben megy tényleg orgazmust okoz, ha a szemetes és a mosógép használatát is tudja.

Na bammeg most így leírva tényleg bődületes lista.

2019. jan. 27. 17:39
 16/32 anonim ***** válasza:

"hüdejoazalakoddeszétnyalnálak"


Ez egyébként komoly vagy költői túlzás? Egyszerűen nem tudom elképzelni a szitut, ahol ezt nyomatják egyesek.


Én is mondtam hasonlót nőnek, de vele már pár hónapja komoly kapcsolatban voltam és kialakult a bizalmas kapocs kettőnk között, ahol ez már teljesen belefért.


Tényleg vannak fazonok, akik első randin már ezzel próbálkoznak és sikert hisznek értelmes nőnél?

2019. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

igen, ez az itteni siránkozás tényleg hervasztó...


Minden normális gondolkodású ember aki 2 lábbal jár a földön tudja, jól, hogy vannak normális férfiak és normális nők is.


Van aki bazira szerencsés és korán megtalálja, van aki sokat szív előtte.

2019. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
De megfarkalnálak keményen. Örök hűséget fogadva.
2019. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%
A nők beérik a söpredékel.Normális férfi?Minek? Úgy is csak gúnyt űztök belőle.
2019. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Ez nem költöi túlzás.

A tél még nem érkezett meg, és utoljára felkaptam a kedvenc szoknyám felsőm körömcipöm szövetkabátom munkába. Onnan érkeztem a randira. Ahol ezzel nyitott a fazon. Nem kértem a kávét.

Pedig egy átlagos megjelenésű, értelmes érett felnőtt benyomását keltő pasi volt. És azt hitte ezzel nyert ügye van.

2019. jan. 27. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!