Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már tényleg csak nagyítóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már tényleg csak nagyítóval lehet normális férfit találni? Nem a farka után megy, vagy nem számító dögnek tartja a nőket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tényleg ismerkedni akar, párkapcsolatot. Nem az a második üzenete egy egyszerű személyes beszélgetés után, hogy hűde, és menjünk szobára. Vagy aki nem azon nyavajog, hogy biztos sokan csapják a szelet, meg drága lennék... Könyörgöm, azt se tudja ki a bús vagyok, de már megy a totó, hogy vajon mire utazok, mennyire vagyok könnyű eset. Amikor meg megköszönöm, hogy rabolta az időm, még meg is sértődik.
2019. jan. 27. 16:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg fölösleges felháborodni, a kérdező már maga is túlzott, amikor a kérdését megfogalmazta, így törvényszerű volt, hogy a válaszok is túlozni fognak.


Egyébként pedig azt tudom mondani, mint sok más, hasonló nőnek: ha mindig ugyanolyan típusú férfiakba botlasz, akkor először önmagadba kellene nézned és rájönnöd, hogy rontod el a keresést, hisz ha mindig kvázi ugyanaz lesz az eredmény, akkor a módszer is jó eséllyel ugyanaz - még ha első blikkre különbözőnek is tűnnek.

A helyzeted amúgy ugyanolyan frusztráló, mint azoknak, akik szeretnének legalább egy randevúig eljutni, de sok esetben még a közeledésre se kapnak egy emberi választ. Nem gondolom, hogy nem lehetne normális férfiakat találni akár az interneten, akár a valós térben, de ugyanúgy nem gondolom, hogy ne lehetne normális felnőtt emberként reagálni arra, ha valaki normálisan közeledik.


Egyébként érdekelne, hogy egyik-másik ilyen megnyilvánulásra ("hüdejoazalakoddeszétnyalnálak") mégis mit reagálsz? Ott hagyod legalább rögtön?


@15: Az igények felsorolását pedig nem értem. Ha egy férfi ezt erényként felsorolja, akkor kinevetik, mondván, hogy ez alap, de ha egy nő állítja fel, mint párkapcsolati minimumot, akkor helyeslünk hozzá. Most akkor hogy is van ez?

2019. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


hány ilyen randid volt

2-3?

2019. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
42%
A második kategóriába tartozom, bár én ezt magamba rendezem, így nem is jutok el már oda sem, hogy kezdeményezzek, de azt nem értem, hogy ezzel mi a gond? Jobb lenne, ha boldog-boldogtalan kezdeményezne, mert nem tartaná számítónak a nőket? Ronda, csóróként beállnék a sorba helyes, gazdagok közé naivan? A te szavaddal élve, minél többen csapják a szelet neked, annál nagyobb a kockázat.
2019. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

21es válaszoló.

Nincs minta abban, ahogy keresek. Spontán teszem. Sok esetben un azonnal személyes találkozóra hívom az illetőt, ha a virtuális térben jelentkezik. Nem áll tőlem távol ha valakit meg kell szólítani, és igen túlzó, hogy nincs normális férfi, de jellemzően már kapcsolatban vannak.


Hogyan reagálok, ha nem emberi lényként viselkednek? Otthagyom. Nem nagyon hat meg, nem várok csodát, hogy jajj ez csak nyelvbotlás volt, és belül egy rendes srác valójában, és miattam majd 180fokot fordul.


Igények: valamelyik válaszadó ecsetelte, hogy ezt azt sorolok magamban, hogy ki miért nem oké, erre volt replika, hogy nem felkapott celeb nők rohangálnak csak a földön, akiknek tényleg nem tud halandó megfelelni, mert megszokták a nagyonjót.

2019. jan. 27. 18:24
 25/32 A kérdező kommentje:

23as, újabb példája arra, hogy mi a "normális pasi" mentalitás.

Hogy csak a helyes gazdag a befutó.... És már nem is kezdek a nőnél, mert az biztosan...

És már egy lefutott meccset minek játsszak tovább, ha ennyire futja a másiktól. Itt is várjam a csodát, és görcsösen álljak neki bizonyítani, téved. Az megint nem párkapcsolat, csak gyomorgörcs, hogy mikor mit hogyan tegyek, mert a másik azt várja mikor tudja azt mondani megmondtam...

2019. jan. 27. 18:33
 26/32 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, egy intelligens férfi ugyanúgy számít, márpedig a nők számításaival, felméri saját magát (minden szempontból, vagyon, karrier, külső, belső stb.), a kiszemelt hölgyet, annak lehetséges partnereit, udvarlóit és ha úgy látja van esélye kezdeményez, ha nem lát esélyt feladja, kinek hiányzik az hogy visszautasítsa egy nő? Én is voltam ilyen naiv, hormonok ügye, de kordában kell tartania magát az embernek, persze vannak akik minden felmérés nélkül próbálkoznak, egyszer hátha bejön alapon, de ők valahol nem normálisak (nem megbántva őket, tudom, hogy neked ők azok) szerintem.
2019. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%
Én kb ilyen vagyok. Az agyam nem a lábam közt van, és nem nyavajgok ilyenek miatt, de mégse találok senkit. :/
2019. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet rossz napja,vagy olyan humora, ami nem feltétlenül illik mindenkihez. A humor sokat segíthet elütni az élét az ilyen ki mire utazik kérdések válaszainak. Ha mást nem, legalább mi jót szórakozunk a taplókon.. :)
2019. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

@24: Akkor többet én se tudok hozzátenni. A te példád miatt is választják azt többen is, hogy az ismeretségi meg baráti körből választanak valakit, akit vagy le tudnak ellenőrizni vagy már eleve ismerik.


Esetleg érdeklődési körnek megfelelő kulturális rendezvények? Bár nem írod, hogy milyen helyen laksz (falu, város, megyeszékhely, Bp.), de gondolom csak akad valami olyan rendezvény, ahol olyan körében lehetsz, akik hasonló dolgok után érdeklődnek.

2019. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha csak ilyenekkel talalkozol, akkor tudat alatt ez jön be neked vagy csak rendszeresen rosszul ítéled meg az embereket első benyomás alapján, valamit nem veszel észre.


Pörgesd le, gondold végig magadban, hogy mik voltak a közös tulajdonságok ezekben a férfiakban.

Utána fel fogod ismerni az árulkodó jeleket.

2019. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!