Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha a tetteket figyelve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha a tetteket figyelve a tapasztalat az, hogy szeretve van az ember, de a szavak mást mondanak akkor melyiknek érdemes hinni?!

Figyelt kérdés
Nincsen rossz válasz. 🧐

2019. jan. 28. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagy a korkülönbség, mégsem tűnik fel köztünk. Én vagyok a nő és a fiatalabbik. 🙂 De ezt így nem lehet ennyivel elmagyarázni, mert nem átlagos ez az egész. Magyarul - bonyolult. 😃
2019. jan. 28. 11:46
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tűnik fel köztetek? Miben nyilvánul ez meg? De amúgy tényleg jó lenne tudni, nem mindegy,hogy te 20 ő 30, vagy 30 és 40, esetleg te 15 ő 25.

És most mihez is vársz tőlünk segítséget?

2019. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó komment elmondott mindent számomra erről. Az illető játszik veled, te meg még naív vagy. De ha valaki szeret, akkor semmi kétséged felőle. Évek múlva neked is leesik talán.
2019. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na jó. 😀 egyesek itt tényleg nem értik miről van szó. Nem segítség kell, mert tisztában vagyok mindennel, szimplán leírtam az én szituációm kis részét . 😅 csak egy közvélemény kutatásnak indult!
2019. jan. 28. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!