Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, örülnének ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, örülnének ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a karláncot néztem ki a feleségemnek amit holnap meg vásárolnék és hétvégén adnám át neki. Szerintetek milyen? Vagy esetleg nyakláncot kellene venni? Mondjuk az dupla árban van de nem tudom melyik lenne jobb. Karlánca még nincs nyaklánc meg egy kis vékony van azt még 10 évvel ezelőtt vettem neki..

Van egy másfél éves lányunk aki örömmel fogdossa és azt gondolom ezt kevésbé szakítaná el mint a nyakláncot de ezt csak én gondolom.


2019. jan. 28. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem tetszik. A kialakítása nekem kicsit öreges, de ha már tíz éve ékszert vettél neki gondolom nem 25 éves. A két különböző fém viszont csúnya. Szerintem válassz egyszínűt. Olyat vennék ami a nyaklánccal egyező fém/szín. Jobban mutat ha illenek egymáshoz.
2019. jan. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Inkább főzz neki és szeretgesd meg.
2019. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezert nem vesz sok ferfi mar ajandekot a parjanak, mert ezek a valaszok jonnek... 1 ha szereti az ekszereket es az aranyt is orulni fog,

2 nekem tetszik mint no, masfel eves a kislanyom es szerintem eleg strapa,

3 ha ugy van es ekszer rajongo ( en is az vagyok, no meg virag) akkor erdemes lehet egy fulbevalot venni, vagy egy gyurut abban kevesbe tud egy gyerkoc kart tenni.

Sajat reszem, ha igazan szeret orulni fog mindennek, egy mert gondolsz ra, ketto mert ebben a te izlesed van benne. Hajra! Egy anyuka

2019. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!