Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik sokat sminkelnek milyen...

Akik sokat sminkelnek milyen sminkkel kapcsolatos ajándéknak örülnének a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sminkecset
2015. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amire szükség van mindig és drágább mondjuk. Alapozó, szempillaspirál.

Esetleg amit nehezen tudok beszerezni: fekete és lila rúzs

2015. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Alapozót necces másoknak venni, mert nem tudod biztosra a bőrtípusukat meg azt, hogy milyen lapozót szeretnek hordani, milyen a pontos színük. Hacsak nem egy olyn alapozót veszel, amit biztos, hogy már használtak és szerettek, és tudod a pontos árnyalatát is, akkor felejtsd el. Bár én nem örülnék random alapozónak. Én óvatos lennék egyéb színes cuccokkal is, mert mi van, ha nem jönnek be nekik a színek?

A sminkecset tipikusan olyan dolog, hogy lehet, hogy valaki nem költ annyit ilyenekre, ha magának veszi, de örülnének, ha mástól kapnának ilyesmit. Szerintem vegyél neki egy jó minőségű arc- vagy szemecsetet, az a legtutibb ajándék.

2015. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Szemhéjpúder of korsz. Nem lehet elcseszni, minimális érzéked biztos van hozzá, hogy milyen színt nem szívesen látnál a másikon. A többihez az egyén ízlése is kell. Jó, mondjuk szemceruza, meg szempillaspirál, I know, but ezek annyira alapvető dolgok, amik mindig vannak nálad, ráadásul minimum vagy 7 egyszerre. Szemhéjpúderből viszont sosem elég. xdd Beszélgess vele a sminkelésről és csak fog áradozni. :DD

Highlightert is lehet adni ajándékba, de az is az egyén ízlésétől függ, hogy mennyire szívesen hordja.

2015. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy jó ecset/ecsetkészlet pl real techniques, vagy egy paletta pl sleek. Ezek nem drágák, de minőségben nagyon jók.
2015. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

szempilliaspiral,szemceruza,szemhejpuder.esetleg atlatszo porpuder.ezzel nem nagyon lehet melleloni.

pirosito,vagy ruzs mèg.(natur szin)

alapozo semmikèpp

vagy szemoldokpor,de az egy eletre eleg,ha van neki nem biztos h hasznalná

2015. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minőségi ecset - abból sosem elég. Világítós vagy nagyítós tükör, ha még nincs neki.

Spirálból csak ha tudod milyen használ. A többi meg nagyon egyénfüggő szerintem.

Esetleg a naked palettáknak örülnének sokan. Mondjuk én éppen nem, szóval ki tudja. :D

2015. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Kedves 3-as!

De ha tudja hogy pontosan milyen alapozót használ, akkor meg tudja neki venni. Nekem pl. meg szokták venni ha épp nincs rá pénzem.

2015. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én semminek. Mivel sminkelek, mindenem megvan.


Ecsetet sem szeretnék, mert honnan tudja, hogy épp milyen kell? Ráadásul ami normális, annak van ára, nyilván nem egy kétszáz forintos cuccot akarsz hozzávágni.


Úgyhogy semminek. Látatlanban. Ha vagy olyan jófej, hogy megkérdezd, mit szeretnék, adnék egy listát.

2015. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy ajandekkartya.
2015. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!