Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, vizsgaidőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, vizsgaidőszak alatt milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Lájtosabb időszakban hetente egyszer, de volt hogy másfél hónapig egyszer sem. Ez ilyen.
2019. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Bár én egyedülállóként jártam ki az egyetemet, de nem értem miért fontos ez... Nyilván sokat kell tanulni, de ha reggel 8tól délután 4ig gyötröd magadba a tételeket otthon minden nap, akkor pihenésképpen szerintem 4 után akár minden nap is találkozhatsz a pároddal. Nem?
2019. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Amikor Anyu és Apu megengedte,ja nem bocs én felnőtt voltam,együtt laktunk..

40N

2019. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Én is így gondolom, viszont a párom meg úgy, mint az első, heti kb 1 tali😀És elégge frusztrál, hogy ő nem igényli, hogy többet lásson ilyenkor.
2019. jan. 7. 17:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is vizsgaidőszakom van, de olyan nincs, hogy ne tudnék minden nap legalább pár órát rászánni. Bár lehet, hogy ilyenkor frusztrált és nem akarja rajtam kitölteni a feszkót.
2019. jan. 7. 17:14
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Ritkán, mert feszültek idegesek vagyunk, szabadidőben meg inkább pihenünk.

Majd bepótoljátok, ne keseredj el.

2019. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
1. vagyok, két pasimat is dobtak ki annó, mert nem értették meg, hogy nincs időm találkozni velük minden nap. Mindenki másképp tanul, ezt vagy elfogadod, vagy felesleges erőltetni.
2019. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Vizsgaidőszakban amikor minden nap ráérek, napi 1-2 óra tanuláson kívül semmi dolgom nincs? Természetesen minden nap. Majd vizsga előtt 2-3 nappal tanulok komolyabban. Soha nem volt ebből probléma. Stresszelni meg nem fogok rajta. Vizsgaidőszakban szinte minden nap együtt vagyunk. Nekünk ez a pihenésről szól.
2019. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyetem közben mentem férjhez, természetesen minden nap együtt voltunk. 😊
2019. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát átlagos számot mondok 2,5naponta:). Volt,hogy minden nap volt hogy egy hétig nem,de a lakóhelyünk távolsága miatt inkább.Ha nem találjoztunk akkor is napi 2 óra msn/telefon-anno.

Az 1. Válaszoló elvű embereket nem értem. Más levelezőn,távoktatáson munka és vagy család esetleg gyes melett jár egyetemre. Aki gyes melett 1,5hónapig ne lássa a gyerekét:).

Exem tdk versenyen indúlt. Az előadását kb fejből tudtam. Minden este meghallgattam .

Sőt volt,hogy arról beszélgettünk mit tanúltunk aznap,vizsgán pont így jutott eszembe ez az.

2019. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!