Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Ti össszejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti össszejönnétek egy olyan lánnyal akinel van már gyereke? 23/L

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 15:38
1 2
 11/15 Clay Morrow ***** válasza:
Never ever. Soha.
2019. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Fiatalabb korban a pasik alapból elutasítják, hogy más gyerekét neveljék fel de később ez változik és toleránsabbak lesznek ezzel a helyzettel és az anyuka személye,jelleme lesz a mérvadó.
2019. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem családba van olyan akinek fiatalon jött a gyerek apukával szétmentek.. nem is értettem minek szült nki mert halálra volt itélve a kapcsolat.. de megtartotta nem vetette el.. anyuka mai napig pedig már lassan harminc felelőtlen.. és próbál pasizni de ahogy látom egy pasinak se kell komolyan.. a gyerek meg persze nevelgeti a nagyszülő akik baromira boldogok hogy anyuci egy két albérlet után hazaköltözött.. de persze ismerek olyat is aki komoly felelőségteljes szülő és vért izzad mindent megadjon a gyerekének mert apuci egyszerűen vagy szülés után pár héttel lelépett.. vagy otthagyta őket.. nagyon sok az egyedülálló anyuka ahol vagy megcsalás vagy egyszerűen a pasi meggondolja magát.. és nem csak fitalok hanem harmincasok is, de ahogy látom egyre több a fiatal anyuka 20on évesek.. sajnálom is őket mert nincs igazi fiatal koruk meg akárhogy is de igénybe kell jobb esetbe venniük a nagyszülőket ha meg nm akkor meg nagyon durva vért izzadnak.. hogy ne vegye el tőlük az állam a gyereket.. szóval előbb azért megtudtnám hogy a 23 éves anyuka miért neveli egyedül a gyereket.. hogy apuka lelépett meggondolta e magát vagy nem akarta a gyereket stb.. és hogy emberileg milyen anyuka rendes e stb.. szereti e agyerekét vagy ő maga is még gyerek aki nem élte ki magát .. mert ilyen fiatalon még ez a sanszosabb de valószinü saját korosztályból biztos nem og találni magának társat max idősebbet..
2019. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Randiztam egy ilyen fiatal egyedülálló anyukával. Ő 23 volt, én meg 34. Az elején elmondtam, hogy a gyerek megismerése egy lehetséges későbbi szint, de ne avval kezdjük. Találkoztunk párszor, (mindig hozzáigazítva, hogy legyen aki vigyáz a gyerekre), hát nem lett szerelem. Pár randi alatt kiderült, hogy pszicho és valószínű ezért is hagyta el a srác aki 20éves korában gyereket csinált neki...

Szóval próbáltam, de nem vált be.

Viszont ismerek olyat aki összejött egy kisgyerekes lánnyal és boldogan neveli a mostohagyereket.

2019. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Simán. Lehet, hogy a gyerekedbe is "beleszeretek". Lehet, hogy gyönyörűséget találok abban is, hogy a kapcsolatunk kezdetén is már szerepet játszak abban, hogy könnyebb legyen neked egyedülálló anyaként.


Nyilván vannak olyan p'csfejek, akiknek a gyerek kizáró ok, mert nem komoly kapcsolatra vágynak, és természetesen vannak olyanok is, akik komoly kapcsolatra vágynak, csak épp mindenképpen saját gyermekük apja akarnak lenni (és ez is megérthető), viszont nyugodj békében, olyanok is vannak, akik pont ellenkezőleg, még örülnek is. Pl. nemzőképtelenek, de ettől még jó emberek és szeretnének szülők lenni.


Viszont jól teszed, ha inkább csak baráti szinten ismerkedsz. Egy barát könnyebben belédszeret ebbe a csomagba, mégha egyébként eleinte nem így állna hozzá. Egy barát simán rádöbbenhet, hogy neki így együtt kelletek.


Lehet, hogy kezdetben csak felajánlja, hogy majd ő bevásárol vécépapírból meg pelenkából meg iskolaszerből, aztán a 25. alkalomnál meg már rádöbben, hogy imádja a gyerekedet és téged is. Miért ne?


Oké, nyilván nem 20-asok körében fogsz ilyet találni, a fiúk későn érnek.

2019. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!