Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kellek a nőknek mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek mint pasi, akkor miért háborodnak fel azon hogy csak szexre kellenek nekem?

Figyelt kérdés

28 éves koromra már leesett hogy mint pasi nem igazán vagyok megfelelő számukra.


Mert nem törtetek, nincs vagyonom, nem érdekel a versengés, a karrierépítés, nem vagyok szépfiú, leszarom a testtömegindexem, introvertált vagyok, nem vagyok humoros, se beszédes, nincs bennem túl sok érzelem se.


Egyszóval kerülnek mint ördön a tömjénfüstöt!


Na de ha már így állunk akkor én is úgy állok hozzá hogy kizárólag a szex érdekel, hogy megdugjam őket. Hideg fejjel, érzelmek nélkül udvarlok nekik, kizárólag a testiség hajt, hiszen más úgyse lehet.


De amikor ez kiderül én leszek a szemét pasi. Pedig logikus hogy erre játszom, hiszen én nem vagyok versenyképes mint pasi, akivel járnának is.


F/28


2019. jan. 30. 03:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert ekkor még nem ismernek és többet szerettek volna egy szextől.
2019. jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak a te fejedben logikus; ha nem közlöd előre, hogy mik a szándékaid, akkor félrevezeted őket.

Varázslatos módon a másik akkor érti meg, hogy mit is akarsz pontosan tőle, ha azt elmondod neki...

2019. jan. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Ige. És akkor még mindig ott van az, hogy nem lép le, hanem megpróbál megváltoztatni :D

32/f

2019. jan. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
A megváltoztatás a nők keresztje. Majd én. Majd én megváltoztatom. Jól írta az előző.
2019. jan. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az a szép, hogy egy randira nem tudod elhívni, de most itt előadod magad, hogy felszedted, jól megdugtad, és szegényke hozzád akart menni feleségül, ezért csalódott.

Persze, teljesen hihető.

Akire esélyed van egyáltalán, az a fizetős kategória. Neki meg nincs illúziója, hogy ez nem csak két perc lesz.

Te meg vagy fizetsz, vagy szűzen fogsz meghalni. A Burger Kinges kis egyenruhádban.

2019. jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Mert lehet,hogy furcsa módon mégsem csak szexet akart? Lehet,hogy ez a nézet csak a te önbozalom hiànyos fejedben létezik?

Ha nem akarna tőled mást, akkor nem hisztizne.Akkor őrülne hogy megúszta egy szexel és többet nem is hallanàl felőle.

2019. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Mert csak a nőknek van joguk eldönteni, hogy ki kell nekik és mire.
2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nem háborodom fel...Te bajod. Nekem arra sem kellenél! Szerencsére messziről kiszagolom az ilyeneket mint Te.

Am van némi ellentmondás abban amit írsz!

N26

2019. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Tehát ha valaki párkapcsolatot szeretne veled, azt csak megdugod, mert te párkapcsolatot akarsz... ?
2019. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ebből az irományból egy dolgot tudok mondani, mint nő, de mint egy átlag ember is. Ha ennyire felszínesen gondolkodsz túl sok mélységre nem számíthatsz. Nevetségesek ezek a gyerekes kifakadások, hogy " nem vagyok jófej, szar vagyok, szarul nézek ki"... igen. A tini szakaszban még ezek számítanak, de ha te felnőttnek érzed magad, már rég nem így kéne gondolkodnod. Nem lehet hogy ez a fő gond? Nem tudom hogy nézel ki, de nem is érdekel, mert a gondolkodásoddal már aláástad magad. Egy pasi akkor teljesedhet ki, ha intelligens, bölcs, szellemileg magasra tör... egy nőnek ez a vonzó. Nem a hülyeség.
2019. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!