Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális kapcsolat vagy nem?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt ebből 3 éve együtt is élünk. Nekem van egy 4 éves fiam. Az apa rendszeresen látogatja dr csak a megszabott időben. A parom féltékeny szokott lenni rá,de jogtalanul. Nem szoktunk vitázni miatta csak látom rajta és mondja is de persze ilygnkor meg szoktam nyugtatni és semmi baj. Vitázni is szoktunk kisebb dolgokon mint pl. A gyerek nevelés . Szerinte túl engedékeny vagyok a gyerekkel szemben,jó igen ez valóban igy van. De mostmár kezdem magam össze szedni mert tényleg rosszalkodik incselkedik és nekem kell meg fékezni de van hogy a párom is segit de csak rá szól. A szexuális életünk is rendben van,heti 3x4x szoktunk de van mikor többszőr is. Rendesen dolgozik mindig haza hozza a pénzt. Sosem herdálja el hülyeségekre. Úgy érzem nagyon szeretem és szerintem ö is engem. Tipikusan az a kapcsolat ahol a férfi irányit de nyilván megszoktunk beszélni mindent. Igazából csak az3rt érdekel a véleményetek mert a fiam apjában csalódtam és nwm akarok mégegyszer. Szinte hihetetlen hogy ilyen párom van. Egyebként ő 24 éves én pedig 23
2019. jan. 30. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi a kérdés?
2019. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy ez normális kapcsolat vagy sem?
2019. jan. 30. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Kisebb konfliktusok beleférnek, majd ha felnősz ezt megérted, és látod h másoknak milyen kapcsolata van.

Persze, azért nem mondom, hogy olyan a ti kapcsolatotok, mint az én házasságom, de én nem látok nagy gondot nálatok azért nálatok sem.

De azért egy 23 éves lánynak, úgy hogy már van egy 4 éves gyereke, az sose lesz normális, de más értelemben, mint amire te kérdeztél rá.

2019. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3#!

Azt,hogy én fiatalon szültem az tény. Viszont senkisem tudja mi volt az előzménye annak,hogy gyerekem van. Senkinek nem kívánom azt, amiért nekem korán lett gyermekem. De úgy gondolom mivel ez nem bűn igy bátran és büszkén "viselem" a nagyszerű világ előtt. És annak ellenére hogy fiatalan vagyok anya még nem vagyok rosszabb mint egy 30+ os aki még enni sem ad a gyerekének. Ugy gondolom nem a kor számit hanem a szellemi (agyi) érettség!

2019. jan. 30. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Elég érdekes, hogy semmi negatívat nem mondtam erre, és csak megemlítettem, és máris litániában érzed úgy, hogy meg kell védened magad, és hogy bár nem neveztelek butának, mégis a nagyeszű sündisznócska szerepét kell éreztetned. Ez sem bántás, cask érdekes megfigyelés..:)
2019. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ha bármivel is megsértettelek volna csak tudod hallottam már hasonlót és nem kérnék belőle mégegyszer! Nem gondolnám,hogy ezzel én bárkit is sértegetnék vagy szégyenkeznie kéne valakinek miatta. Az én életem az én döntésem
2019. jan. 30. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hat, nem kell, mert senkinek semmi kize hozza. De attol meg nem atlagos, es ennyi es nem tobb.
2019. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!