Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel arra célzott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel arra célzott, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Egy férfiismerősöm nemrég megjegyezte csak úgy a semmiből, hogy szerinte csinos lány vagyok, de azért lefogyhatnék.

Hát, azt hittem lehidalok. Egyrészt nem kérdeztem a véleményét, nem neki akarok tetszeni, másrészt eddig nem tartottam magam kövérnek.

170cm vagyok, kb 16 éves korom óta 58-60kg, ennél kevesebb csak akkor voltam, mikor betegség miatt lement pár kg. Mindigis melles-faros alkat voltam, a combom vastagabb kicsit, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Szerencsémre legalább a derekam vékony, és ha nem görnyedek picire össze, akkor a hasam is közel teljesen lapos (na jó, ülve meg evés után nem).

Szerinte az ideális súly az én magasságomhoz 50kg lenne, és gondolkodtam-e már mellkissebbítő beavatkozáson. (bár nem tudom, ezt komolynak szánta-e így a végére)

Kicsit kiakadtam, mire mentegetőzött, hogy ő sem tökéletes (175/78), nem megbántani akart, és ha jól érzem így magam, akkor vegyem úgy, hogy nem szólt semmit.

Ez után nem is nagyon beszéltünk, csak tett még pár elejtett megjegyzést, nem jövök be neki.

Nem értem, mire ez a nagy buzgalom, sose mondtam, hogy járni akarok vele, párom van.


2019. jan. 30. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már megkérdezted, azt is olvastam.

Mellesleg párod van.. Nem vágom, mit lovagolsz ezen az ismerősödön annyit.


Mellesleg én meg 164/58-60 között vagyok, -csak hogy lásd-, szintén melles, popsis, formás, és senki, soha egy pasi nem kövérezett le, sőt... Inkább ellenkezőleg.


Ettől persze vannak férfiak, akiknek inkább a kislányos alkat jön be és nem a nőies(kismell-soványabb testalkat.).Pont.


Ha a haverod/ismerősöd erre bukik, akkor erre bukik, na bumm. Engem a legtöbb pasi dícsér az alakom miatt, de egy régi nagy plátóimnak meg pont a fenti lányok voltak az esetei. Akkor ez engem is zavart.


Dehogy te miért teszed fel ismét ezt a kérdést, és egyáltalán miért foglalkozol ezzel a haveroddal ennyit, mikor a párodnak kellene megfelelni, már más kérdés.. ;)

2019. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok.Mindig 54-55 kg voltam.Az utòbbi két évben híztam meg 3kg-t (57-58 vagyok),és engem is lekövéreztek már.A párom szerint meg husi lettem :/
2019. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 # vagyok,amikor 54 voltam akkor meg gebének hívtak.
2019. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Edesem, iskolaban a fiuk meghuzzak a lany hajat, ha tetszik nekik. Ez ugyanez...

Kar ilyen kicsinyesen belemenni a problemaba - ha szerinted nincs is... most csinaltal belole.

En siman legyintettem volna. En 170 cm es 65 kilo vagyok, hidd el van boven kerom, udvarlom, es jelenleg parom is(!)

Magyarul azt akarom ezzel mondani, ha nem inged minek veszed magadra... en ezen jot nevetve legyintettem volna, hogy jol van apafej, nyugodtan keress magadnak ilyen csajszit.

Oszinten szolva en baromira elegedett vagyok magammal es ezert nem bantana.

Neked ezekszerint valahol ez betalalt?

2019. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjun nem mindegy hogy izombol vagy ennyi vagy sem... en sokat sportolok. (Elozo voltam)
2019. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!