Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a csajoktól így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csajoktól így hogy lesz barátnőm? 23F

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem próbálkozol nem lesz, mert nem fog az öledbe hullani egy kapcsolat.
2019. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor menjek hivatásoshoz?
2019. jan. 30. 20:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne félj és próbálkozz meg egy normális lányt keresni.
2019. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De eddig nem tudtam most se fog menni
2019. jan. 30. 20:37
 5/19 anonim ***** válasza:
Beszelni se tudtal amikor megszulettel, megis valahogy belejottel.. nem hallottam meg ilyet hogy eddig se ment akkor ezutan se fog.. az ember tanulekony leny
2019. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De születésemtől félénk vagyok meg félek hogy a tapasztalatlanságom miatt kinevetnek
2019. jan. 30. 20:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj szakemberhez, mert agyban oltári nagy problémák vannak nálad!


A múltban megalázott téged egy lány? Kicsúfoltak oviban? Anyukád állandóan vert?


Vagy mi az oka, hogy f..sol a lányoktól? Félsz, hogy leharapják a fejedet? Apukád is ilyen gyáva nyuszi?


Nem az a megoldás, hogy homokba dugjuk a fejünket, ahogy írtad, mész hivatásoshoz, hanem az, hogy szembenézel a félelmeiddel és leküzdöd.


Mit tettél annak érdekében, hogy rinyáláson kívül, megváltozzon a stílusod, mentalitásod?

2019. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi félni való van rajtuk?

Kezdetnel légy kedves,aranyos korod beli lányokkal. Ne a nagyhangú menő csajokkal,inkább az átlagos lányokkal. Így legalább friendzónába jutsz ahol rájössz a nők is emberek. (Egyes tanúlmányok szerint ritkán de szagosabbat finganak. Izzadnak és attól ők is kellemetlen szagot árasztanak,azokon a napokon...szóval rossz nekik...)nem valami túlvilági tündérek.

Kiskori szocializáció elmaradt ilyen téreb? Oviban általánosban hogy viszonyúltál a lányokhoz?

2019. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sehogy közömbösen
2019. jan. 30. 21:32
 10/19 A kérdező kommentje:
Pont ez az sose volt elutasításban részem mivel nem próbálkoztam sőt volt lány aki kezdeményezett velem de én bunkóztam vele anyám imád
2019. jan. 30. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!