Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek a helyes csajoktól, mit...

Félek a helyes csajoktól, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy mobilos társkereső app-on, és sorra írnak a jobbnál jobb csajok, hogy szeretnének velem találkozni.

Viszont az átlagos kinézetűek, akiknél próbálkozok le sem szarnak.

Sokan jóképűnek mondanak, meg a csajokon is látom hogy az utcán vagy bárhol megbámulnak.

Viszont a barátnőm akivel nemrég szakítottam (fél éve) 5 év után, nagyon porba tiporta az önbecsülésem, sok rosszat mondott a kinézetemre, meg hogy a kutyának se fogok kelleni, és örüljek annak hogy egyáltalán ő eddig mellettem volt.

Ez nagyon megviselt, mert pont attól az embertől kaptam mindezt akit mindennén jobban szerettem..

Persze tisztában vagyok vele, hogy miért mondta, hogy bántson vele, de akkor is annyira elvette a kedvem a csajozástól.

Jobbnál jobb csajokat kaphatnék meg, ők írnak rám hogy találkozzunk már végre, viszont én meg teljesen be vagyok olyankor szarva, hogy ha találkozok vele, és esetleg szeretne többet is az illető akkor nem tudnám megállni a helyem egy kapcsolatban, nem felelnék meg az elvárásainak, ez lett a rögeszmém.

Szóval nem a randizástól félek, hanem magától a kapcsolattól, hogy nem tudok benne teljesíteni.

Tudom hülyének gondoltok, de sajnos nem tudom magam ezen túl tenni...

Már teljesen kezdek bele őrülni ebbe, pedig régen tele voltam önbizalommal, büszke voltam magamra, és soha nem gondoltam volna hogy ilyen velem előfordulhat.

Most is írt egy gyönyörű csaj, még egy szót nem beszéltem vele, hogy ha van kedvem esetleg és ha ráérek menjek el vele moziba este, nem írtam még vissza, de biztos nem is fogok elmenni vele, ha átlagos lenne a külseje akkor talán, de így nem...

27/F



2014. nov. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mobilos társkereső app :D ezen beszartam.
2014. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Fent vagyok egy mobilos társkereső app-on, és sorra írnak a jobbnál jobb csajok, hogy szeretnének velem találkozni."

Irigylem a problémádat öreg! Komolyan!


Válasz: Önbizalom! ;)

2014. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De szar lehet neked,miert ver Igy az Isten?

Sajnallak

2014. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te , milyen app ez ?? :D
2014. nov. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogalmazásodból ítélve csak szeretetre és biztatásra vágysz, de a tudatalattid tudja h milyen jó pasi vagy valójában. Csak megerősítésre vágysz.
2014. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl a dolgokat. Gatyát felhúz és indul csajozni.
2014. nov. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!