Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiknek nem lesz csaja sosem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiknek nem lesz csaja sosem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl.


De ez van. Néha rossz, máskor nem érdekel.

2019. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Aki végeredményben nem is akar, ugyanis nem tesz érte eleget.
2019. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

#2


Ja, végül is milyen pici dolgok ezek:


- átlagnál magasabb fizetést kapni örökre

- bazi nagy ház a saját neveden

- közepesnél jobb autó

- mindenben alárendelődni

- tökéletes külsővel rendelkezni


"Meg tudjuk csinálni ezt akár már a következő héten is..." (Horn Gyula)

2019. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Harmas😂😂😂
2019. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem tesz érte semmit.
2019. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3: A legtöbb barátom, akiknek szerelmi kapcsolata van, még a szüleivel él és iskolás..

Egyikük 11 éves....

2019. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

#3

- ambiciózusnak lenni, célokat kitűzni, és dolgozni ezek eléréséért

- tevékeny, tartalmas életet élni

- őszintén érdeklődni a másik ember iránt

- társaságba járni, ismerkedni, beszélgetni emberekkel

- megtenni, amit értelmes kereteken belül meg lehet, az igényes, ápolt megjelenés érdekében

- figyelmesnek, udvariasnak, nyitottnak, érdeklődőnek lenni

- olvasni, művelődni, képezni magad

- odafigyelni az egészséges életmódra, leszokni a káros szenvedélyekről, végezni némi testmozgást


Csupa olyan dolgok, amik nem kerülnek pénzbe, viszont nagyságrendekkel növelik(-nék) az esélyeidet a társkeresésben.

2019. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Ez igaz, viszont ezek egy része is pénzbe kerül, pl. az ambíciós rész. Ingyen nem fogsz tanulni.


A többi rendben van. Habár... Ha így viselkedsz nagyon sok jóbarátod lesz, de egyik sem fog veled lenni, amíg nem nézel ki jól. Ez a rossz ebben.


Nekem is van jópár ilyen haverom, már rég nem akarok egyiktől se semmit, de általában ennyire futja. Egyedül ambícióim nincsenek (már nincsenek, mivel semmiben nem vagyok jó)

2019. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: És akkor mitől van a 11 meg 14 éves barátaimnak csaja, apafej??

Egyik sincs nekik, amiket felsoroltál, de csajuk az van.


Nekem is volt eddig 8 kedvesem, ebből 7-nek semmije nem volt abból, amiket felsoroltál, 1-nek volt jó fizetése, háza, de nem vett nekem semmit és nem jártam a házában.

Erre kössél csomót!

2019. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Akinek xar az inertekelese es kizarolag a alacsony ertekrenddel rendelkezokbol itel... mint a 3-as.

Ha en is igy velekedtem volna a pasikrol csak vica verza, szerintem megkeseredetten, elhizva vagy bepialva sajnalnam magam ... lehet hogy szinten itt...

Sracok talpra! Hagyjatok mar ezt az onsajnalatot! A vilag tele van pozitiv peldakkal mert a mocskot kell alandoan szemlelnetek, vagy azt ami nem pelda erteku? Komolyan nem tudom ezt az onmarcangolast megerteni... ennyire utalod magad? Ennyire?

2019. jan. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!