Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs empátia néhány emberben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs empátia néhány emberben. Miért ilyen génhibásak?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok, fiúk, akikben empátia nincs... Pölö itt van haverom, T., aki után fut egy csaj, a csaj meg akarta ölni magát, meg minden... Erre mit mond T? B*zdmeg! Bár meghalt volna, és végre lekopott volna rólam az a ribanc... Vagy itt van A., egyik haverom, lány, akinek udvarol egy fickó, és már majdnem elmegyógyintézetbe akarják utaln, úgy kikészült, pedig csak le akarja zárni az egészet egy hosszú beszélgetéssel, de A. nem hagyja, mert "nincs kedve hozzá", meg "lesz*rja", ő lezárta, felőle az történik a sráccal, ami csak történhet, ő nem fogja rá pazarolni az idejét... Most... Én igazából ezeket a "haverokat" gyomorszájon rúgnám, mert emberileg nullák... Egyetértetek? És szerintetek mit lehet ezekkel csinálni, hogy "megjavuljanak"... Tényleg, pl. itt van T., mikor mondták, hogy öngyilkossági kísérlete volt a csajnak, épp valami sorozatot nézett, és hívta az apja, hogy miért teszi ezt a lányával... Kérték a telefonhoz, Ő meg mondta, hogy "jajj, most nem hal bele 20 percbe, de most van a legizgalmasabb rész a soriban"... Egyszerűen... Hányok, de tényleg.
2010. jún. 30. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
nemtudom, miattam ne legyen senki se öngyilkos, de ezzel fenyegetőzni is mocskos szemét dolog.
2010. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelek, de mindkét esetben nem azt akarták a felek, hogy "jöjjenek össze", hanem a lány meg akarta tudni, miért szakított, a srác meg le akarta zárni... Szerintem mindkét esetben lazán meg lehetett volna oldani a dolgokat.
2010. jún. 30. 16:15
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Már bocs de akkor mindenki szolgálja a másikat hogy annak ne legyen rossz? "T" pl járjon a csajjal hogy annak jó legyen? Csak akkor meg a másiknak rossz. Ez nem gonoszság csak logikus. Ha valaki öngyilkos akar lenne akkor annak egyéb baja van mert EZ AZ ÉLET RENDJE, minden normális ember el tudja fogadni ha szakít, szakítanak, vele, nem jön össze!
2010. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hahó, most fejtettem ki.
2010. jún. 30. 16:18
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben meggondolnám,haverkodjak-e ilyen alakokkal.Ők egyszerűen gerinctelen,szemét emberek.Mondjuk az ilyen fenyegetőzős csajok sem teljesen százasok,az tény,de akkor is meg lehetne emberi hangnemben is beszélni a szakítást,ebben igazad van.Szerintem kerüld az ilyenek társaságát.
2010. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

nincs ilyen, hogy le akarta zárni!!! le van az már zárva.

A férfi ilyenkor titkon reméli, hogy a nő visszafogadja a beszélgetés végén.

Vége.Ennyi.

2010. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
AQnnyiba senki nem őrül bele, hogy nem zárta le. Ilyen egyszerű, akkor is ha fáj elfogadni ott egyáb gondok is vannak. Senkit nem lehet olyanra kényszerítenia amit nem akar. És ha valaki csak röviden szakít mert úgy akar, akkor senki ne kényszerítse hosszú beszélgetésre. Vagy miért nem jön össze? Hát nem tetszik neki a csaj, ilyen egyszerű, mi kell ennél több?
2010. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

vannak ilyen tapló,érzelmileg nulla emberek.

az ilyeneket jobb elkerülni,már az ember sosem tudhatja igazán.

hogy mit lehetne ellene tenni? velük is ugyanúgy,mint bánni,ahogy ők másokkal. Bár szerintem még ez sem segítene, az érzelmi intelligenciájuk amúgy is a béka segge alatt van.Akkor meg mit lehetne várni tőlük?Semmit.

Viszont azokat sajnálom.Nekem is van egy ilyen bnőm aki belevan zúgva egy srácba, és csak egyet utoljára szeretne vele beszélni de a srác meg le szarja vissza se ír neki.PEdig ő csak leakarja tisztázni a dolgokat egyszer utoljára szeretne vele beszélni,de a srác egy hülye alak...

Az ilyenektől én is hánynél de bele a képébe meg is érdemelné...-.-"

2010. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én a haveroddal értek egyet. Azért mert, egy csaj szerelmes belé, és hisztirohamában még öngyilkosságot is megkísérel, abban miért a srác a hibás? Gyanítom, megmondta neki, hogy közöttük nem lehet semmi, mert nem az esete. Innentől kezdve ha a csaj bármi hülyeséget csinál, az az ő egyéniszoc. problémája, nem a haverodé. (Ő volt ugye "T.")


A-ról: Fut utána egy másik génhibás idióta, akivel A. szintén nem akar kezdeni semmit, és ezt meg is mondta az illetőnek. Innentől kezdve ez nem A hibája. Tökmindegy, hogy az illető pasi mennyire erőlteti a "tisztázó beszélgetést", ha A. nem akarja, akkor ennyi, vége a dalnak. Egyébként sem értem, hogy mit kellene "tisztázni".


Szintén T. (elég összeszedetlenül írsz, bocs): Tényleg nem értem, hogy a csaj apja mit pattog, talán T. adta a csaj kezébe a gyógyszert, vagy a pengét, vagy az akármit? Nem. Akkor meg mi a probléma?


"Megjavuljanak": nem értem, mit értesz "megjavulás" alatt, de szerintem attól, hogy nem járnak szánalomból egy másik emberrel, akit egyébként nem is szeretnek, az nem elítélendő dolog. A másik kettő a hülye.

2010. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Na igen , aki egy kapcsolat miatt akar öngyi lenni , annak már olyan baja van amihez szakember kell...


Ettől függetlenül elég parasztok a haverjaid , hogy nem képesek elmondani h miért szakítottak.

2010. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!