Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha lány kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmnél a lány kezdeményezett, annak ellenére hogy 2 évvel fiatalabb volt nálam. Neki volt már barátja előttem, így ő tudta mit mikor milyen formában. DE. Az összes ismerősöm cikizett hogy a lány kezdeményez. Szerintem így hogy nekem ő volt az első ez nem gáz. Szerintetek? 18/f

2019. jan. 31. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Közoktatás, tanfolyamok - Tanulási lehetőségek?
2019. jan. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan kezdeményezők lennének a mai férfiak, akkor nem a nőnek a dolga lenne... De a többség nyúl.


Mondjuk nekem bejött mindig is a félénkebb típus, és kiráz a hideg a nagyszájú izomagyúaktól....

De azért annyira lehetne férfi az a félénkebb fajta is, hogy aktivizálja magát egy kapcsolat létrejötte érdekében.


És hogy gáz-e ha a lány kezdeményez? Nem!


Egy nő nem lehet fülig szerelmes kifejezetten egy kiszemeltbe? És ha ez a kiszemelt nem kezdeményez nála, akkor nincs más, felejtse el egyszerűen, és mondjon igent az első jöttmentnek, aki 600 kilométerről bókol neki? Vagy élete végéig várja, hogy az ő általa kiszemelt (idővel más-más kiszemelt) bekopogtasson?

Tudod mi kín az, reménytelenül szerelmesnek lenni? Irtó bátor az a lány, aki megteszi a kezdeményezést. De jól teszi, ha megteszi. Legalább lesz rá egy reakció, egy igen vagy egy nem, és kialakulhat esetleg egy kapcsolat, vagy végre elindul a szerelmes lány a felejtés útján...


Ha nem egy skalpvadász moderncsaj, akkor inkább becsüld meg, hogy megmerte ezt tenni!


Az ismerősöknek meg mi köze a magánéletedhez?

2019. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 elfelejtettem beállítani valószínűleg és automatikusan erre töltötte ki
2019. jan. 31. 03:12
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Én sose kezdeményezek, mert félénk vagyok. Még soha nem voltam barátnő nélkül. A mai csajok szerencsére rámenősek.
2019. jan. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha normális kereteken belül kezdeményez, akkor ugyanúgy nem gáz, mint mikor egy férfi kezdeményez. Ha a nem után is kéretlenül kapar, az pedig nemtől függetlenül undorító.
2019. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindenki nyúl! Van aki azért nem kezdeményez mint pl én se,mert a sok próbálkozás alatt csak a kudarc meg sok esetben, hogy ronda vagyok! Azóta én nem csinálok semmit,ha ennek ellenére kezdeményez egy lány úgy is jó ha nem úgy is jó! :)
2019. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!