Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éltek már vissza interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltek már vissza interneten elküldött képetekkel? Hogy történt a dolog?

Figyelt kérdés
Ruhás keppel is vissza lehet élni? Tényleg olyan veszélyes dolog interneten képet küldeni?
2019. jan. 31. 16:00
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ruhással is visszalehet élni. Ha valaki annyira rosszindulatú, hogy kipakolja napisz.r és hasonló oldalakra, valami kis szösszenettel, hogy rámásztál, szexéhes vagy stb.


Szerintem az emberi kreativitás határtalan ilyen téren. És neten meg nem lehet megítélni ki mennyire kattant. Plusz a neten a tetteinket súlytalanabbnak érezzük, így az ilyen dolgok jobban megszaladhatnak.


Csak olyan képet küldj amit bármikor felvállalnál, és nézd meg azt kinek küldöd. Manapság már szinte mindenki a képcserével zargatja a másikat, de félsz a fölös bonyodalmaktól akkor előzd meg őket!

2019. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy fotómat nyúlták le háziállataimról valami noname weboldalhoz, a megkérdezésem nélkül. Véletlenül találtam rá, csak annyit kértem, hogy jelölje meg a forrást, de helyette törölte a képet az oldalról.
2019. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!