Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan háborodott fel a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan háborodott fel a párom?

Figyelt kérdés
Eleve későn kelt, utána ment rögtön az egyik haverjához a kocsi miatt, majd onnan az anyjához füvet nyírni. Szinte itthon se volt... Én itthon takarítottam meg főztem, már ettem is, aztán anyukámék telefonáltak, hogy mi újság, én pedig meghívtam őket, hogy kóstolják meg a főztöm (még nem vagyok profi háziasszony, de tanulok és kell a visszajelzés :)), a párom most hívott hogy elindult haza, én meg mondtam hogy átjönnek a szüleim, ő meg ezen kiakadt hogy én minek csődítem oda őket, meg hogy ő még vásárolni is el akart volna menni velem, de akkor vásároljak be ahogy akarok...
2016. ápr. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
nem jogos. de a kommunikációtokon dolgozni kéne, mert ez így nagyon nem lesz jó hosszú távon.
2016. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát szerintem azért akadt ki, mert miután letudta a "kötelező" intézni valóit, szeretett volna veled programozni, meg pihizni...erre ez most ugrott, mert áthívtad a szüleidet, akik ki tudja meddig ülnek majd ott nálatok, szombat lévén, gondolom nem rohannak sehová.


Szerintem jogos a felháborodása, bár reagálhatott volna kevésbé ingerülten is...


Amúgy nálunk nem divat az, hogy megbeszélés nélkül bárkit is csak úgy áthívunk magunkhoz...

Jó, ha valaki a családból felhív, hogy otthon vagyok -e, mert beugrana valamiért, vagy hozna valamit, nyilván mondom, hogy persze gyere, de meghívni vendégségbe a családot, meg a barátokat mindig úgy szoktuk, hogy előtte egymással megbeszéljük...

Azt én sem csípném, hogy úgy érek haza, hogy már ott ül a nappaliban a fél család...


27/N

2016. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Az a fél család 2 embert jelent.


Amúgy neki se lett volna kötelező elmenni az anyjához...


Egész nap itthon "ültem" tök egyedül, nyilván én is szeretnék társaságot.

2016. ápr. 16. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja meg nem kell szerintem 4 óra hossza a fűnyíráshoz sem...
2016. ápr. 16. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő se nagyon avatott be a programjába, még abba se, amit veled közösen akart volna, - szóval kb egál.

Attól még nem jó ez így, de nincs min felháborodnia.

2016. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külön utakon jártok...jó kapcsolat ez :D
2016. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!