Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás tényleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás tényleg?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kapcsolatom, és egy 4 hónapos kislányom. Még nem költöztünk össze mert most újítunk fel egy házat és addig az én szüleimnél lakunk. A párom szülei nagyon ritkán látják az unokájukat. Párszor elszoktam menni hozzájuk de nem úgy vagyok hogy hopp beülök az autóba és elmegyek. Úgy hogy hibásnak tart a párom is hogy az ő szülei nem igen látják a kislányunkat, azonban ők talán 2x ha eljöttek hozzánk. Ők könnyebben mozognak mint én. Szerintetek is én vagyok a hibás hogy nem látják az unokájukat? Nagyon bánt a dolog és a párom is engem hibáztat :/
2019. febr. 1. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, mi dolgod van hogy nem érsz rá elmenni?
2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Nem neked és egy 4 hónapos babának kell a vén csatalovakhoz igazodni ha látni akarják.. hanem fordítva.. Röhej.
2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bánt a dolog és a párom is engem hibáztat :/

Na ezért kell előbb összeköltözni meg meg ismerni egymást..

2019. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem a te hibád. Nehezebb egy csecsemővel menni, mint hogy ők jöjjenek, igazán megemelhetnék a feneküket ők is és meglátogathatnának.


30N

2019. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Már miért lenne nehéz egy babával menni bárhova? :o Ennyi idősen még szopizik, és bárhol elalszik, így pár pelus, popsitörlő, víz, váltóruha, egy babakocsi, és máris lehet menni a világ végére is vele. Gondolom nem is dolgozol, így igazán ott az egész napod rá, hogy arra menj, amerre csak akarsz. Én másik országból bumliztam vele haza, hogy anyósék láthassák, és sose volt semmi gond ebből. Neked hány km-ert kéne megtenned?

Ne hisztizz, mert nem vagy szobafogságban egy baba miatt, max lusta vagy kimozdulni.

2019. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósék is lusták.
2019. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Már miért lenne nehéz egy babával menni bárhova? :o Ennyi idősen még szopizik, és bárhol elalszik, így pár pelus, popsitörlő, víz, váltóruha, egy babakocsi, és máris lehet menni a világ végére is vele. Gondolom nem is dolgozol, így igazán ott az egész napod rá, hogy arra menj, amerre csak akarsz. Én másik országból bumliztam vele haza, hogy anyósék láthassák, és sose volt semmi gond ebből. Neked hány km-ert kéne megtenned?


Ne hisztizz, mert nem vagy szobafogságban egy baba miatt, max lusta vagy kimozdulni.


Aha,de ha baba van egy buszon vonaton,boltban utcán a hozzátok hasonlók bele rúgnának,mert minek hurcolja maradjanak otthon a seggükön mert jaj zavar a baba sírás egyszerű jelenlét titeket...

2019. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Majd pont egy 4 hónapossal emberek közé influenzaszezonban.... (már ha esetleg tömegközlekedésről lenne szó)
2019. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!