Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiosztottam, mert hazudott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiosztottam, mert hazudott, és megsértődött. Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Beleszaladtam egy nőcsábász pasiba. Két szuper randink volt, ahol egy szóval nem említette, hogy nős, gyerekes.

Nem zavarta, hogy nekem van két gyerekem, egy amúgy tényleg normális pasi képe jött le.

Ja, a harmadik randira a karikagyűrűben jelent meg, és amikor megkérdeztem, hogy az mi, rettentő zavarba jött, vallott. De a fejemhez vágta, hogy miattam jutott el idáig, és én csábítottam el. De basszus, netes társkeresőn, idegen emberként mivel? Azzal a pár levéllel, és két beszélgetős randival?

Ha tudom, hogy kalandorok, nem írok rá, szinglinek tűnt.


Akkorát csalódtam, nem csak benne, úgy összességében az egész parkeresesben.


2018. ápr. 8. 17:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért váltam, mert a férjem megcsalt. Tudom min megy keresztül, az akit megcsalnak.
2018. ápr. 8. 17:36
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Te miért lennél hibás????Egyet sajnálok,állítólag nem csúnya rég egyedülálló ,társkeresőző pasi vagyok. Ilyen szemetek az én esélyeim is rontják. Kérlek kérdező ne általánosíts.
2018. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Az első felét értem, a másodikat te se nagyon.

"csalódtam, nem csak benne, úgy összességében az egész parkeresesben."

2018. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy hibás. Az meg h visszaugatott, ez pont azt jelzi: annak a legnagyobb a hangja aki fingott :D

Ne rágd magad, és ne add fel..

2018. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy suttyó. Nehogy még te érezd magad rosszul egy ilyen ember miatt.
2018. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te a hibás... Mást nem tudott tenni a pasi, mint köpködni, de ez még nem jelenti azt, hogy neked hinned is kell neki.
2018. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút Neked van igazad.


A csávóról én is leszedtem volna a keresztvizet úgy,hogy amíg él,el nem felejti.

Örülj neki,hogy három randinál többet nem pazaroltál ilyen alakra.Legalább az elején kiderült,milyen sunyi,gerinctelen dög.

A felesége és a gyereke iránt őszinte részvétem.

2018. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

"Akkorát csalódtam, nem csak benne, úgy összességében az egész parkeresesben."


Attól, hogy egyes nők csak az olyan pasikra gerjednek, akikre szinte minden nő, nem kell a párkeresésben csalódni. Lehet önkritikát is gyakorolni és értelmesebb jelölteknek esélyt adni. Egy normális nő ismerősöm sem panaszkodik a pasikról és simán találnak normális pasit. Egyedül azok panaszkodnak a környezetemben, akik olyanokat válogatnak, akikről elsőre látszik, hogy problémásak lesznek.

2018. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha azt nem nézem, hogy családos, nagyon jól el tudta adni magát. Egy normális, a nőt nem megvenni akaró, érett férfi képet hozta, nem egy nyighaj falu bikáját játszotta. Alap udvariasság, érdeklődés, esti beszelgetések. Na akkor mit gondoljak, aki normálisan viselkedik, azt is küldjem el a faxba, vagy mi?


Mivel én nem úgy randizok, hogy az első után már a meghívót tervezem, mert jajjj szerelmes vagyok, meg odaadom magam, ismerkedek, mégis mit önkritikázzak. Nem a szőke herceget kergetem, embert keresek, aki nem csak két cici egy pia lát bennem. Az meg, hogy a külalak számít, hogy legyen intimitás is, bocs, hogy élek bűn.

Nem chek listtel megyek, hogy az elvárásokat megugorja, vagy sem...

2018. ápr. 8. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ha azt nem nézem, hogy családos, nagyon jól el tudta adni magát. Egy normális, a nőt nem megvenni akaró, érett férfi képet hozta, nem egy nyighaj falu bikáját játszotta. Alap udvariasság, érdeklődés, esti beszelgetések. Na akkor mit gondoljak, aki normálisan viselkedik, azt is küldjem el a faxba, vagy mi?"


Miért van az, hogy sorban hasonló szövegeket hallok egy csomó nő ismerősömtől, akik hozzád hasonló cipőben járnak? És miért van az, hogy amikor megmutatják ezeknek a férfiaknak a facebookját/tinder profilját, fél perc alatt levágom, hogy mit akar az illető?

Egyszerűen vannak olyan embere, akik a 100. sikertelen választásuk után is csak másokat hibáztatnak (pl. ahogy írtad, csalódtál a párkeresésben) és fel sem merül bennük, hogy ők maguk döntenek rosszul.

2018. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!