Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek a helyzetemet a helyetekben?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy néhány éve már ismerkedtünk azonban végül nem lett semmi köztünk (hosszú történet). Nekem eszméletlenül bejött, így az elválásunk után jó másfél évig rá sem tudtam nézni. Mindent éreztem: haragot, gyűlöletet magam felé, mindezek felerősödtek mikor megláttam őt, így egyáltalán nem volt jó még a futólagos kapcsolatunk sem.

Időközben lett barátja, akivel még mindig együtt van, azonban pár hete újra egymásra bukkantunk, ráadásképp a minap az élet egy hatalmas meglepetést hozott, tök véletlenül, mondhatni egy közös lehetséges közös jövőt ajánlva nekünk, (nem párkapcsolatilag persze) ami mindkettőnk számára nagyon különös.

Az elmúlt évek alatt az idő enyhítette az érzéseimet, már nem érzek úgy iránta mint ezelőtt, de nem tudom, hogy ez megváltozhat-e még. Nem szeretném egyáltalán felrúgni a barátságunkat és fent említett feltételes közös jövőnket sem, és főként nem szeretnék belemászni az ő kapcsolatába sem. Jelenleg szuperül érzem így magam vele, de jós én sem vagyok, fiatal is vagyok (22 éves) kevés élettapasztalattal, így nem tudom mi lesz pár hónap múlva.

Ugye lehetséges, hogy megmarad a jó kapcsolatunk és ez nem fog megromlani amiatt, hogy esetleg megint előjönnek a régi érzések a részemről?



2019. febr. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miután egészen pontosan 0, azaz nulla konkrétumot írtál le, a válaszom az, hogy: talán. Remélem, segítettem.
2019. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen "kérdéseket" én nem tudom értelmezni.Mit lehet erre válaszolni?Mit hogy kezelnék ebben a helyzetben?
2019. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyan egy városba, utcába fogunk költözni, szinte egy házba is. Így pedig még több időt töltünk együtt mint eddig. Így is sokat lógunk együtt, kajálunk, segítek neki otthon szerelni ezt azt, filmezünk stb. Ezért nem tudom, hogy érdemes így tartanom vele a kapcsolatot vagy majd én fogok szívni ha talán belém jön a többet akarok, de nem lehet érzés.
2019. febr. 2. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont a lényeges részét hagytad ki a kérdésnek.

Elmondom: hogy hangzik olvasva: a "szakítás" után rá se bírtál nézni, null kontakt, majd most hirtelen itt a közös jövő, és emiatt újra beszéltek.

Ebből nem jön le, amit utána a kommentedben írsz, hogy amúgy mekkora barátok vagytok - kihagytad a lényeget, hogy a rásenézel rész után miképp alakult az egymással való viszony.


Enélkül nem lehet választ adni. Ha _tényleg_ barátok vagytok, nincs mitől férni, de ha ez csak felszínes haverság, vagy csak szimplán jó megint a közelében lenni, az más téma nyilvánvalóan.

2019. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!