Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha híres lennék az megkönnyíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha híres lennék az megkönnyítené a helyzetemet csajozás terén?

Figyelt kérdés

Egy átlagos életvitelű srác vagyok (21 éves lassan) jónak mondott külsővel, de semmilyen élettel. Nem tudom mire fogni azt, hogy nem kellek senkinek. Talán az, hogy mégsem vagyok elég helyes, magas, pénzes stb. vagy az, hogy nincs semmilyen "achievmentem", ami a nevem mellett szólna.

Ha ugyanez az ember lennék, azzal a különbséggel, hogy valamilyen híres élsportoló lennék vagy pusztán csak kőgazdag akkor meg is oldódna a probléma, és olyan lányoknak is kellenék, akiknek most így ebben az állapotban nem?

Egyszerűen ennyit számít a szerencse az életben?



2018. márc. 28. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Te magad vagy életed alakítója!


Nem baj, még agyilag éretlen kisfiú vagy. Majd egyszer megérted, hogy nem híresnek és gazdagnak kell lennie valakinek ahhoz, hogy párja legyen.


Szerinted csak úgy születnek a híres sportolók?

Ember, azért meg kell küzdeni és tenni azért, hogy sikeres sportoló váljon belőled. Sok mindent kell azért feláldoznod!


Irigy lusta ember vagy. Mások sikerét irigyled, de magad életén pedig lusta vagy változtatni!

2018. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy irigy vagyok rájuk, vagy, hogy minden áron azzá akarok válni én is. Különben ha akartam volna sem lehettem volna, mert mint sok más emberhez hasonlóan nem igazán vagyok annyira tehetséges semmiben, hogy magas szintekig képes legyek eljutni benne.

A kérdés egyébként sem erről szólt...

2018. márc. 28. 13:35
 3/20 anonim ***** válasza:

A saját kérdésedet nem tudod értelmezni??? :O


Te kérdezted, ha híres lennél...???


Ergó irigy vagy rájuk. És nem, nem könnyebb akkor csajozni, mert akkor sok az érdekkapcsolat és nem önmagadért szeretnek akkor, hanem a hírnevedet és a pénzedet.

2018. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már nem tudok mire gondolni, így vetődött fel ez.
2018. márc. 28. 13:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Persze, ha híres lennél, tiéd lenne a világ összes nője. Vagy várj csak, nem is kell tehetségesnek lenned, elég ha csak celeb vagy! Az bőven elég, ha mindenki a te arcodat látja, van egy csomó nő aki a hátadon kapaszkodna fel. Mondjuk addig tejben-vajban fogsz fürödni, ha érted mire gondolok.
2018. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, megkönnyíteni a csajozást, de normális kapcsolat "megalkotását" és fenntartását nem biztos.
2018. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ez kérdés?
2018. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"valamilyen híres élsportoló lennék vagy pusztán csak kőgazdag akkor meg is oldódna a probléma, és olyan lányoknak is kellenék, akiknek most így ebben az állapotban nem? " - ha ilyen az életfelfogásod, akkor meg is van a probléma, hogy miért nem kellesz senkinek. Nem tudom, kapisgálod-e, de ezzel a félmondattal pénzéhesnek és haszonlesőnek nevezted úgy en bloc a nőket.

Aztán csodálkozol, ha nem kellesz nekik?

2018. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ha ugyanez az ember lennék, azzal a különbséggel, hogy valamilyen híres élsportoló lennék..."

És máris itt a probléma. Te azt hiszed, hogy ugyanaz lennél aki most, ha pl élsportoló lennél? Hát nagyon nem. Ez nem úgy működik, hogy van aki tehetséges aztán az visz mindent, de szemét a genetika. Ezek az emberek éveken keresztül naponta kőkeményen dolgoznak valamin és hisznek valamiben, azok is akik nem lesznek nagyon híresek, az örök 3-4. helyezést elérők. És ez benne van a személyiségükben. Én jártam ex-élsportolóval, már idősebb, nem vagyunk veled egy korosztály de elmondanám neked, hogy nem a régi eredményeinek az ecsetelgetésével csavarta az ujja köré a nőket, hanem a hihetetlenül pozitív, céltudatost természetével, a belőle áradó "erővel" ami sugárzott minden cselekedetéből....(mellesleg az ágyban is egy félisten volt :-)

Ha ilyen nyavalygós fiúcska lett volna, mint te, sosem érte volna el azt, amit elért az életben. Végül ő sem a sportban teljesedett ki, vállalkozó lett stb. Ott is minimális tőkéből nagyot tudott kihozni, mert soha nem adta fel, pedig többször belebukott az elején és mindig újra kellett kezdenie. Ez nem született tehetség, hanem belefektetett idő, pénz, munka, energia.....


"Nem tudom mire fogni azt, hogy nem kellek senkinek" Nos, amíg külső tényezőkben keresed annak ellenére, hogy magad szerint is egy elfogadható külsejű férfi vagy, addig nem fogod megtalálni.Magadban keresd, legbelül.


De egyébként rengeteg átlagos srácnak van barátnője akik nem híresek vagy gazdagok. A személyiség a döntő. Úgy tűnik, te elég éretlen és gyerekes vagy, fejlődnöd kell. És nem a nőkért hanem önmagadért.

2018. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Te magad mondod, hogy semmilyen életed van. Ez mind tőled függ. Egy semmilyen, unalmas személyiségre senki nem fog ráizgulni, akármennyire helyes.


Akik híresek, azoknak a többsége nem azért híres, mert hirtelen jött, tehát k...ra nemcsak a szerencsétől függ. Az az élsportoló az egész fiatalkorát feláldozta és éjjel-mappal dolgozott, csomó mindenről lemondott. És a saját maga jogán jutott el oda, ahova. Nem azért, mert "ennyit számít a szerencse". Nem a szerencse, hanem a személyiség és a küzdés.


Valószínűleg nemhogy achievemented nincs, hanem személyiséged sem. Semmilyen értelmes hobbid, életcélod. Ez egy párkapcsolatot kereső nőnek nem pálya - amelyiknek az lenne, annak csak csillió forintos "tartásdíjért" cserébe. A gazdagság meg igen, lehet szerencse, de az jobb lenne, ha lenne kit dugni, de te is tudnéd jól, hogy az a lány a pénztárcádat szereti és nem téged? És ha nem lennél pénzes, bottal nem piszkálná meg a cerkádat se?

2018. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!