Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem beszél velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél velem?

Figyelt kérdés

Jóban voltam egy sráccal, barátok voltunk. Kb mindent megbeszéltünk, mindent együtt csináltunk...

Egy alkalommal chaten megkérdezte, hogy érzek-e többet iránta, mondtam, nem. Erre megmondta, hogy jó, mert ettől tartott, mivel ő nem.

Utána személyesen is rákérdezett, mivel szerinte nem mondtam igazat, de akkor is megmondtam, csak ugyanazt tudom mondani, amit már egyszer elmondtam.

Erre rám nézett szomorúan, hogy értsem meg, hogy ő sem szeret, és nem akarna tőlem kapcsolatot soha, ne beszéljünk erről.

Utána minden rendben volt, úgy beszélgettünk, mint korábban.

Viszont kedd óta nem keres, holott eddig minden rendben volt.


Mi a baj, ha egyszer azt mondtam, amit hallani akart?


2019. febr. 2. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kettős beszéd, azaz ő érez irántad csak így akarta megtudni hogy úgymond ne "égjen be", vagy egy féltékeny nő a háttérben.
2019. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez hülye :D
2019. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint én? Vagy ki?
2019. febr. 2. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is keresheted,ha csak a barátod.

Szerintem tényleg azt hiszi többet érzel,és nem hiszi el,hogy ez nem igaz.Ezért tartja a távolságot.Szerintem ez nem az az eset,hogy ő igen,ezért kérdezget

2019. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig minden alkalommal ő keresett, szinte napi rendszerességgel. Ezért is nem szeretném én.
2019. febr. 2. 18:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Illetve mondtam neki, ha többet éreznék, nyilván nem tudnék ilyen lazán és nyíltan beszélgetni vele, illetve nem hagynám, hogy minden alkalommal hosszabban megöleljen, mert nem vagyok mazochista.

De erre is csak azt mondta, hogy "értem".

2019. febr. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!