Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném félre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném félre a sérelmeket és kezdhetnék új életet a nők terén?

Figyelt kérdés
Frusztrált megkeseredett ember lettem úgy érzem. Nem vagyok nő gyűlölő sőt vágyok egy szerető társra. De anyiszor kihasználtak és becsaptak már hogy sok lett bennem a feszültség. Érzem hogy nem tesz nekem jót hogy düh van bennem. El akarom engedni ezeket mert csak megkeserít magamnak ártok vele. Szerintetek hogyan lehetne felül emelkedni a negatív érzéseken? És 30 éves átlagosan kinéző férfiként hol tudok ismerkedni személyesen normális, komolyat kereső nőkkel? Kis városban élek itt nincs annyi lehetőség.

2019. febr. 2. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vállalj felelősséget a saját érzelmi életed minőségéért és tudatosítsd, hogy csak azt lehet kihasználni és átverni aki potenciálisan erre alkalmas.


Mivel állításod szerint ez sokszor megtörtént így még azt is vedd számításba, hogy nem tanultál az esetekből.


Minden emberi kapcsolat legyen az párkapcsolat vagy interakció a szomszéd öreg nénivel mikor megkér, hogy segíts neki egy tükör, amiben minden sallang nélkül láthatjuk magunkat(már aki bele mer nézni).


Mit mutat neked ez a tükör?Hol érdemes fejlődnöd?:)


Szép estét!

2019. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a sérelmeket nem muszáj a szönyeg alá söpörni, inkább feldolgozni, tanulni belőlük. Mindenekelőtt tanulságos ebből az, hogy ne kezdj bunkó nőkkel, ne akarj megalázkodni. Sosem árt, ha változtatsz a korábbi hozzáállásodon csalódások után, pl. szelektívebbnek lenni pár választás terén.
2019. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felregisztrálsz a turatars.com magyar oldalra, befizeted az éves 990 HUF tagsági díjat, és orrba-szájba ismerkedsz. Túrázni hívd a nőket. Súgok valamit. 80% válaszol a levelekre. 🙂
2019. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtok köszönöm! Megérte feltenni a kérdést. Harmadiknak köszi a konkrét ötletet is. Szeretek túrázni a természetet igaz viszonylag ritkán van rá alkalmam. Lehet hogy most elérkezett az ideje hogy többször menjek. A természet barát nő meg csak plusz előny. Nagyon jó. Azért várok még ötleteket.
2019. febr. 2. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A túratársra azért özönlenek, hogy kifizessék az útjukat ne már.
2019. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért. Én már többször voltam túrázni nőkkel és fizették maguknak. De kavard a szart nyugodtan.
2019. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon jó dolog, hogy változtatni szeretnél az életeden. Hidd el sokunk kapott már rossz tapasztalatokat, nem szabad hogy ez irányítsa a jövőt. Mindenből lehet tanulni...
2019. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!